Mladší přípravka na Grassroots v Dobšicích

Grasroost Dobice 1Dne 11.6.2016 se naše dva týmy zúčastnily turnaje Grassroots v Dobšicích. Bylo přihlášeno celkem 6 mužstev ročníku 2008 a mladších. Hrálo se systémem každý s každým.

Sestava a hodnocení

Sestava FK bílá: Ludvík Matyáš, Skopal Viktor, Marečková Denisa, Veselá Jana, Nováková Emily, Papoušek David, Kabourek David, Stejskal Lukáš, Stejskal Jakub, Říha Tomáš.

Sestava FK žlutá: Polášek Lukáš, Částek Martin, Částek Ondřej, Král Dominik, Jakeš Oliver, Janda Michal, Mareček Jakub, Staněk Jiří, Trčka Jiří.

V turnaji jsme postupně narazili na týmy Dobšic, Hlubokých Mašůvek, SC. Znojmo a Vrbovec. Turnaj se nám výsledkově ani herně nevydařil a skončili jsme na celkovém pátém a šestém místě. Všem hráčům a hráčkám nelze upřít snaha a bojovnost, ale ani to dnes nestačilo na lepší výsledek. Tým bílých prohrál všechny své zápasy a tým žlutých jednou zvítězil nad týmem bílých a dvakrát remizoval a dvakrát prohrál. I tak si to všichni hráči užili a na konci byli odměněni medailemi.

Leoš Ludvík, Tomáš Jakeš, Přema Skopal

Grasroost Dobice 2Grasroost Dobice 4Grasroost Dobice 5Grasroost Dobice 3