Mladší přípravky ve Štítarech

V sobotu 28.5.2016 proběhlo na hřišti ve Štítarech 11. kolo okresní soutěže mladších přípravek. Našim dvěma týmům se herně a výsledkově velmi dařilo.

Sestava, výsledky a hodnocení

Sestava: Ludvík Matyáš, Varga Patrik, Marečková Denisa, Veselá Jana, Částek Ondřej, Částek Martin, Staněk Jiří, Papoušek David.

FK ZNOJMO žlutá   -   Štítary                           9:5     Góly:  Varga 4, Částek Martin, Částek Ondřej, Marečková, Staněk, Veselá

FK ZNOJMO žlutá  -   Blížkovice                  10:1     Góly:  Veselá 3, Papoušek 2, Varga 2, Částek Ondřej 2, Částek Martin

V neděli jsme za krásného slunného počasí sehráli dva zápasy, které se nám náramně podařily.Obě utkání jsme měli od začátku pod kontrolou a postupně navyšovali skóre. Střelecky se v obou zápasech dařilo Patriku Vargovi, který dohromady vsítil 6 branek. Gólů padalo opravdu hodně a je dobré, že gól dali všichni hráči týmu.

Leoš Ludvík

Sestava bílá

Plavec Michal,- Vyroubal Adam, Samek Milan, Železný David, Vašíček Nicolas,Král Dominik, Kmeť Tomáš, Železná Natálie,

FK Znojmo bílá – Blížkovice 14-3 (8-0)