logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

10.kolo Krajské přípravky starší a mladší

Dne 21.5.2016 se konalo další kolo krajských přípravek. Tentokrát náš tým FK Znojmo hrál na domácím hřišti proti  celkům Rajhrad a Sparta Brno.

Sestavy výsledky a hodnocení zápasů

Starší přípravka

Sestava: Kulík,Rybníček,Balada,Veselý,Kopr,Zálešák,Schwarz,Šimek,Procházka,Bernát.

FK ZNOJMO : RAJHRAD  10:2 (6:1)   Góly: Balada,Kopr 3,Veselý 4,Bernát ,Šimek  

První zápas se hráčům velice vydařil. Soupeře jsme nepustily na naši polovinu.Hrál se krásný kombinační fotbal.V prvním poločase jsme vedli již 6:1.Výborně se střelecky prosazovali Tomáš Kopr a Martin Veselý.Soupeř nám dal také 2 góly po chybách v obraně.Výborně zachytali oba brankáři.

FK ZNOJMO : SPARTA BRNO  9 : 6 (7:5) Góly: Veselý 6,Kopr ,Bernát,Schwarz

Ve druhém zápase jsme narazily na silnějšího soupeře,než v předešlém zápase.Tentokrát byli síly na obou stranách vyrovnanější.Hra byla rychlejší a více se šlo do osobních soubojů.V první polovině padaly góly na obou stranách.Vždy jsme vedli o dva góly,ale dělali jsme chyby v obraně a nechávali soupeře výsledek dotahovat.Do konce zápasu pak padli už jen 3 góly.V tomto zápase se střelecky prosazoval hlavně Martin Veselý,který  vsítil 6 gólů v tomto zápase. V tomto krajském kole se hráčům podařilo oba celky porazit a získat tak cenné body.

Děkujeme rodičům za podporu a fandění.

Trenéři: Sobota Michal,Železný Petr,Kučma Pavel,vedoucí týmu Jiřina Veselá

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mladší přípravka

Po dohodě klubů odehráli toto kolo mladší přípravky ročníky převážně 2009.

Sestava: Lukáš Polášek – Adam Vyroubal, Oliver Jakeš, Milan Samek, Denisa Marečková, Martin Částek,- Nicolas Vašíček, David Železný, Jana Veselá, Ondřej Částek,

FK ZNOJMO - RAJHRAD  5:12 (1:9)   Góly: Vašíček 3x, Železný, Částek Ondřej,  

FK ZNOJMO : SPARTA BRNO  21 : 4 (13-0)

Góly: Veselá 6, Železný 3x, Vašíček 3x, Částek Martin 3x, Vyroubal 2x, Jakeš 2x, Samek2x,

Hodnocení turnaje Milan Samek

V prvním utkání jsme měli trochu větší respekt ze soupeře, který přijel s několika staršími hráči a nám se nepodařilo zachytit úvod zápasu. Druhá půle už byla daleko vyrovnanější a vyhráli jsme jí 4-3 a naši hráči –ky se přesvědčili že se dá srdnatě bojovat i s tímto týmem. Střelecky se dokázal prosadit hlavně Nicolas Vašíček. Většina našich gólů padlo po vypracovaných akcích. Ve druhém utkání jsme dominovali se soupeřem který po několika inkasovaných brankách nehrál už tak bojovně a odhodlaně a dvě třetiny zápasu jsme pak odehráli ve třech hráčích v poli. V tomto zápase se střelecky dařilo hlavně Janičce Veselé autorce 6 branek ta se svými góly vyrovnala svému bratrovi ze starší přípravky. Jinak pochvalu dnes zaslouží všichni za obětavý a bojovný výkon.

Na závěr proběhli tradiční pokutové kopy, které mají všichni rádi.

Trenér Milan Samek, Vedoucí týmu Soňa Samková

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři