Mladší přípravky v Příměticích a Oblekovicích

Mlad ppravka 2007 a mlad v OblekovicchV neděli 24.4.2016 proběhlo na hřišti v Příměticích a Oblekovicích již 9. kolo okresní soutěže mladších přípravek

Hřiště Oblekovice

Před zápasy tohoto kola jsme na našem hřišti sehráli mini turnaj našich hráčů ročníku 2007 a 2008. Čtyři naše týmy sehráli zápasy mezi sebou (viz foto).Zápasy to byli bojovné padalo hodně gólů.

Následně pak dva týmy odehráli své zápasy v rámci 9.kola

FK Znojmo – Hatě 6-8

Góly –Kolář 2x, Bureš 2x, Janda, Nováková

FK Znojmo – 1.SC Znojmo 10 -4

Góly – Horecký 4x, Soukup 3x, Daněk, Brzobohatý, Jordán

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V neděli 24.4.2016 proběhlo na hřišti v Příměticích již 9. kolo okresní soutěže mladších přípravek. Naše dva týmy zvládli své zápasy na výbornou.

Sestava, výsledky a hodnocení

Sestava: Ludvík Matyáš, Varga Patrik, Chrásta Tomáš, Marečková Denisa, Veselá Jana, Železný David, Částek Ondřej, Částek Martin, Malačka Vojta

FK ZNOJMO bílá  -  Přímětice     12:4

Góly: Částek Ondřej 4, Varga 2, Železný 2, Veselá 2, Marečková, Částek Martin

FK ZNOJMO bílá  -  Hl. Mašůvky      9:3

Góly: Železný 5, Veselá 2, Částek Ondřej, Částek Martin

Oba dva zápasy proběhly za velmi nepříznivého, doslova zimního počasí. Hráli jsme proti nám dobře známým soupeřům a již od úvodního hvizdu jsme oba soupeře výrazně přehrávali a bylo jen otázkou, kde se skóre zastaví. Je vidět, že kluci i holky již spolu hrají nějakou dobu a jsou dobrá parta. I přes opravdu špatné počasí bylo vidět několik pěkných akcí a krásných přihrávek.

Trenér: Leoš Ludvík

FK Znojmo žlutá

Sestava: Skopal-Kmeť, Samek, Vyroubal, Chaloupka, Železná, Vašíček, Jakeš

FK Znojmo žlutá - Hluboké Mašůvky 11:5 (Vyroubal 5, Vašíček 4, Samek, Železná)

FK Znojmo žlutá - Přímětice 17:4 (Vyroubal 5, Vašíček 4, Železná 3, Samek 2, Chaloupka 2, Jakeš)

V dnešním dvou utkání mladší přípravky zajíždělo naše družstvo do Přímětic, kde se utkalo s domácím týmem a s mužstvem Hlubokých Mašůvek. Všichni hráči a hráčky (ale i rodiče :-) ) se museli dnes vyrovnat s nepříjemným chladným a větrným počasím.
První zápas začali naši borci proti Mašůvkám velice dobře, když hned z prvního útoku skóroval Adam Vyroubal a skóre rychle začalo narůstat v náš prospěch. V druhé půli se hra vyrovnala a i hráči Mašůvek se začali střelecky prosazovat. Vítěztví si, ale naši hráči nenachali ujít a zaslouženě vyhráli. V druhém zápase rozstříleli naši hráči/ky domácí Přímětice 17:4, kdy se na našich gólech podíleli až na brankáře Viktora Skopala a Tomáše Kmeťe, který plnil defenzivní úkoly, všichni hráči v poli. Střelecky se prosadili hlavně univerzál Áda Vyroubal, levonohý Niki Vašíček, Natálka Železná, Milda Samek, Oliver Jakeš, ale i benjamínek Domča Chaloupka.

Trenér Přema Skopal