8.kolo Krajské soutěže mladší přípravky

Dne 30.4.2016 zajížděla naše mladší přípravka v rámci osmého kola do Líšně. Zde nás čekali stejně jako starší přípravku týmy Břeclavi a Líšně.

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

Štancl Matyáš,- Nguyen Petr, Prycl Filip, Herman Ondra, Horecký Tomáš, Soukup Adam, Brzobohatý Marek, Sviřák Jakub,   Trenéři Milan Samek a Martin Prycl.

FK ZNOJMO  -  BŘECLAV  10:8

Góly:  Prycl 3x, Soukup 3x, Brzobohatý 2x, Horecký, Sviřák,

FK ZNOJMO - LÍŠEŇ   13 : 7

Góly: Sviřák 3x, Herman 3x, Brzobohatý 2x, Horecký 2x, Soukup 2x, Nguyen,

Hodnocení Milan Samek trenér

Dnes jsme oba zápasy zvládli velmi dobře. Naše hra měla kvalitu a to se projevilo nakonec i ve výsledku. Kluci dobře kombinovali měli dobrý pohyb a byli důrazní v osobních soubojích. Navíc se dokázali prosadit i v koncovce. Všichni hráči se zapsali do střelecké listiny, což je také pozitivní. Tým v obou zápasech několikrát podržel svými zákroky gólman Matyáš Štancl a měl i rozehrávku nohou. Obraná trojice Prycl Nguyen a Herman pracovala spolehlivě a dobře podporovala ofenzívu. Útočné dvojice Soukup- Brzobohatý a Sviřák- Horecký se dobře doplňovali. Dnes jsem byl s výkonem našeho týmu spokojen a uvidíme, zda budeme schopni předvádět tyto výkony i v dalších kolech.