3.kolo Krajské soutěže mladší přípravky

Ve třetím kolem krajské soutěže mladší přípravky jsme sehráli dvě utkání na hřišti Pohořelic. Zde jsme proti Břeclavi prohráli a ve druhém utkání jsme dokázali porazit domácí tým.

Výsledky a hodnocení turnaje

IE Znojmo - Břeclav 1:4

Gól- Kaidl Lukáš

Matyáš Štancl 07, Kaidl Lukáš 07, Veselý Martin 07, NGuyen Petr 07, Prycl Filip 07, Vizingr Vojta 07, Horecký Tomáš 07, Soukup Adam 07, Brzobohatý Marek 07

První zápas proti Břeclavi byl velice těžký. Soupeř se opíral o hru svého nejlepšího hráče, který byl v tomto zápase rozdílový. Kluci až na výjimky předvedli velice pěkný výkon a po první půli jsme dokonce 1:0 vedli po pěkné akci, kdy si Lukáš s Tomem ukázkově narazili míč do uličky a chladnokrevně Lukáš zakončil k tyčce. Břeclav nás většinu utkání přehrávala a nakonec rozhodla svým nejlepším hráčem, který nám třemi góly z dálky vedení sebral. Naopak náš výkon byl kolektivní a my trenéři jsme byli spokojeni s obrannou činností a nasazením. Máme kompaktní tým a to je víc než jej mít poskládaný na individualitách.

IE Znojmo  - Pohořelice 4:1

Góly Soukup Adam 2, Vizingr Vojta, Prycl Filip

Tento zápas byl ze začátku vyrovnaný, krásně bojovný se spoustou krásných akcí. Pěknou individuální akcí Adama jsme se dostali do vedení, soupeř ale zvládl do konce poločasu vyrovnat. Ve druhé půli svůj bojovný výkon korunoval Adam svým druhým gólem. Poté se hrálo opět vyrovnané utkání a bylo to kdo z koho. Po několika výborných zákrocích Matyáše se dostal do úniku Filda a zakončil svým typickým způsobem který umí snad jen on, z pravé strany k levé tyčce. A poslední krásnou akcí s narážečkou zakončoval výsledek Vojta. Musím zde pochválit i trenéry soupeře, kteří i přes, pro ně nepříznivý výsledek točili stále všechny hráče. Dnes nás opět svými zákroky podržel Maty, u něhož zapracujeme ještě na rozehře a poté už mu nebude co vytknout, Maty super výkon. Výborně zahrála i obrana, v které se jako čtvrtý obránce točil Vojta s Fildem. V útoku výborně bojoval Adam. Kluci dnes jste to odmakali a jsme na vás pyšní.

Trenéři: Kaidl Luboš, Prycl Martin