logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Mladší přípravky v Oblekovicích a Příměticích

O víkendu sehráli svoje první okresní turnaje mladší přípravky. V nové sezóně máme tři týmy v okresní soutěži. Další dvě mimo soutěž si zahrály v neděli 20.9. na hrišti v Oblekovicích společně s týmy Dobšic a Tasovic. Patý tým odehrál svůj turnaj na hřišti v Příměticích.

Sestavy výsledky a hodnocení

Hřiště Přímětice

Sestava: Veselý Martin, Ludvík Matyáš, Jakeš Oliver, Král Dominik, Karták Oliver, Kolář David, Nguyen Leoš, Jordán Jakub, Kabourek David.


IE ZNOJMO - Přímětice   -     5:3     Góly: Nguyen Leoš 4, Jordán Jakub.

K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti domácímu celku. Začátek zápasu byl velmi vyrovnaný. Domácí tým Přímětic se po naší velké chybě dostal do vedení, ale naši hráči poté hned vyrovnali a od té doby jsme měli mírně navrch. Čtyřmi góly se blýskl Leoš Nguyen. Mohli jsem přidat ještě několik dalších gólů, ale finální koncovka a střelba se nám příliš nedařila.

IE ZNOJMO - Hl. Mašůvky -   5:2     Góly: Nguyen Leoš 2, Jordán Jakub, Král Dominik, Kolář David.

Druhý zápas jsme sehráli po téměř hodinové přestávce, kterou si naši kluci zpestřili hrou mezi sebou až jsem si říkal, že v zápase už jim nezbude moc sil, ale opak byl pravdou. Od první minuty jsme byli mi tím lepším mužstvem a zaslouženě jsme vyhráli.

Oba zápasy odehrál výborně Nguyen Leoš, který vsítil dohromady 6 gólů. Všichni kluci makali naplno a výborně se doplňovali jak v obranné, tak v útočné fázi.

Trenér: Leoš Ludvík

Hřiště Oblekovice

Červený tým

Kaidl – Zika, Soukup, Marečková, Veselá, Kaidl Tobik, Vlček, Chrásta   Trenér Kaidl Luboš

Bílý tým

Polášek- Nguyen Petr, Brzobohatý, Záhora, Láník, Kmeť, Samek, Varga, Trenér Lattner Jan

Červeno/zelený tým

Kocáb- Železný, Železná, Štacha, Vašíček, Lichevník, Trčka J., Nováková Em., Trenér Železný Milan

Bílo/modrý tým

Skopal (Plavec) – Kafůněk, Adámek J., Adámek D., Janda, Papoušek, Doválelová, Hlávka, Trenér Skopal Přemek

Výsledky

Červená – Tasovice 4-9

Góly – Soukup 3x, Zika,

Červená – Dobšice 9-5

Gól – Soukup 4x, Železný, Vašíček, Štacha,

Červená – Tasovice 5-3

Gól – Vašíček, Veselá, Soukup 3x,

 

Bílá –Dobšice 3-9

Góly – Nguyen 2x, Brzobohatý,

Bílá – Tasovice 10-4

Góly- Nguyen 2x, láník 2x,Brzobohatý 3x, Záhora,

Bílá – Dobšice

Červeno/zelená – Bílo/modrá   4-4

Góly- Kaidl Tobiaš, Lichevník 2x, Vlček,

Červeno/zelená – Bílo/modrá   5-4

Góly – Nováková 2x, Trčka, Vlček,

 Další výsledky budou doplněny

Milan Samek trenér

Dnes byl k vidění výborný turnaj se spoustou zápasů, vstřelených gólů a tím pádem hodně radosti což byl účel dnešního turnaje. Byl jsem mile překvapen výkony většiny hráčů včetně čtyřech děvčat. Někteří hráli vůbec první turnaj a zvládli ho na výbornou a navíc se dokázali střelecky prosadit. Dnes jsme měli v týmech ročníky od 2007 až do 2010. Výborné výkony předvedli všichni brankáři Lukáš Kaidl s Lukášem Poláškem. V dalších týmech pak Samuel Kocáb, Viktor Skopal a Michal Plavec. Na závěr turnaje proběhly oblíbené pokutové kopy.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři