2.kolo Mladší přípravky okresní soutěže v Oblekovicích a na 1.SC Znojmo

O víkendu sehrály svoje 2 okresní kolo mladší přípravky.V sobotu 26.9. dva týmy na hřišti SC Znojmo. V neděli 27.9. tři týmy na hrišti v Oblekovicích společně s mužstvy Blížkovic, Mor. Krumlova a Štítar.

Sestavy výsledky a hodnocení

Hřište 1.SC Znojmo

Zde jsme měli ve hře dva týmy

Sestava

Polášek Lukáš 08, Adámek Kuba 08, Adámek David 09, Papoušek David 08, Janda Michal 08, Kolář David 07, Kaidl Lukáš 07, Prycl Filip 07, Kaidl Tobik 10

IE Znojmo - Hatě 10:0

góly: Prycl 3, Janda 4, Kolář, Kaidl Lukáš, Adámek Kuba

IE Znojmo - 1.SC Znojmo 3:8

góly: Prycl 3

Kluci předvedli úžasný výkon. Potěšili nás úplně všichni. Zkušenější kluci tým drželi a naši benjamínci bojovali a úžasně tým doplňovali. V prvním zápase jsme tým Hatí přehrávali od úplného začátku a bylo jen otázkou času jakým výsledkem utkání dopadne. Skóre tomu odpovídá, ale není vůbec důležité. Radost ze hry a nasazení kluků bylo daleko důležitější. Druhý zápas byl těžší a daleko vyrovnanější. Soupeř měl proti našemu velmi mladému týmu věkovou i výškovou převahu. I přesto odvedli kluci velmi dobrý výkon za který zaslouží obrovskou pochvalu. Nemůžeme pochválit jednotlivé hráče, protože pochvalu zaslouží úplně celý tým. Paráda.

Sestava

Štancl Matyáš 07, NGuyen Petr 07, Zika Dan 07, NGuyen Leoš 07, Vlček Štěpán 08, Jordán Kuba 07, Král Dominik 08, Záhora Radek 07

IE Znojmo - 1.SC Znojmo 5:4

góly: Bueno 2, Záhora, Král, NGuyen Leoš

IE Znojmo - Hatě 10:2

góly: Bueno 4, Záhora, Zika, Vlček, NGuyen Leoš, Jordán, Král

Tento tým byl o něco starší a zkušenější, což na hřišti beze zbytku prodal a oba zápasy vyhrál. Je úžasné že všichni hráči ve hře vstřelili gól a můžeme být rádi i za předvedené výkony, které byly opravdu kvalitní. Kluci bojovali jeden za druhého a v obou zápasech soupeře přehrávali. Na hřišti byl hlavní a rozhodující postavou Peťa Bueno, který nejenom dával důležité góly, ale vedl celý tým. Výborný výkon. Kluci samozřejmě zaslouží pochvalu všichni, chceme podotknout, že pro většinu to byl první zápas na takovéto úrovni. Jsme moc spokojení, jak se kluci zlepšují a věříme, že v tom budou pokračovat.

Děkujeme za podporu rodičům, bez vás by to nešlo.

Trenéři: Prycl Martin, Zika Milan, Kaidl Luboš

Hřiště Oblekovice

Zde jsme měli ve hře tři týmy

Červený tým

Kocáb 08- Vašíček 09, Varga 09, Železný 09, Vyroubal 09, Samek 09, Láník 08, Štacha 08,Ludvík 09   Trenér Ludvík Leoš

Červeno/modrý tým

Skopal 08-Marečková 08, Veselá 08, Železná 08, Poláková 08, Olivová 08, Nováková 08, Kaidl Tobiáš 2010, Chrásta 09, Trenér Kaidl Luboš

Žlutý tým

Plavec 09- Malačka 2010, Stejskal J. 07, Stejskal L. 09,Jakeš 09, Došla 08, Lichevník 08, Molík 09, Trčka J. 08 Trenér Skopal Přemek

Červená – Blížkovice 5-0

Góly – Vašíček 3x, Vyroubal, Láník

Červená – Štítary 9-6

Gól – Štacha 5x, Vyroubal, Železný, Vašíček,

Červená – Mor. Krumlov 1-4

Červeno/modrá –Žlutá 11-8

Góly – Veselá 4x, Železná 4x, Nováková, Kaidl Tob.,

Góly – Lichevník 3x, Trčka, Jakeš, Malačka,

Žlutá – Červeno/modrá 6-9

Góly – Veselá 4x, Železná 1x, Marečková 2x, Nováková,Chrásta,

Góly – Lichevník 3x, Trčka, Stejskal L.,

Červeno/modrá –Štítary 1-11

Góly – Veselá 1x,

Žlutá – Blížkovice 3-2

Milan Samek trenér

Dnes byl k vidění opět výborný turnaj se spoustou zápasů.Ve třech týmech dohromady jsme měli jen jednoho hráče ročníku 2007. Tým červeno modrý byl navíc sestaven převážně z děvčat 2008 a 2009 a musím říci, že si vedli hodně dobře. Střelecky vynikala především Janička Veselá a Natálie Železná. Z ročníku 2010 zahráli dobře hlavně Vojta Malačka s Tobikem Kaidlem, kteří se také zapsali do listiny střelců. Ve žlutém týmu dal o sobě vědět Martin Lichevník autor šesti branek. V červeném týmu zahráli dobře Nikolas Vašíček s Adamem Vyroubalem a střelecky vynikl Ondřej Štacha. Ovšem všichni hráli s obrovskou chutí a nasazením a to nás trenéry potěšilo nejvíce. Na závěr turnaje proběhli již tradiční oblíbené pokutové kopy.