3.kolo Mladší přípravky okresní soutěže ve Vrbovci a Oblekovicích.

O víkendu sehráli svoje 3 okresní kolo mladší přípravky.V sobotu 3.10. se představil jeden tým na hřišti ve Vrbovci. V neděli 4.10. další dva týmy na hrišti v Oblekovicích. Všem se vedlo nadmíru dobře a to nejen herně, ale i výsledkově v žádném utkání nepoznali naši benjamínci hořkost porážky. Svým soupeřům v šesti utkáních nastříleli 59 gólů.

Sestavy výsledky a hodnocení

Hřište Vrbovec

Zde jsme měli ve hře dva týmy

Sestava

Zika Daniel (07)- Daněk Filip (07), Kolář David (07), Jakub Phung (07), Jordán Jakub (07), Kafůněk Saša (07), Karták Oliver (07),

Trenér Milan Zika

IE Znojmo - Hatě 12:1

góly: Daněk 4x, Kolář 3x, Kafůněk 3x, Jordán 2x,

IE Znojmo - 1.SC Znojmo 8:4

góly: Jordán 4x, Daněk 2x, Kafůněk 2x,

Kluci předvedli výborný výkon. Potěšili mě téměř všichni. Ovšem parádní výkon dnes předvedl Kuba Jordán a to nejen tím že vsítil 6 branek, ale hlavně svým herním projevem.

Hřiště Oblekovice

Zde jsme měli ve hře dva týmy

Sestava červený tým

Štancl Matyáš 07, NGuyen Petr 07, NGuyen Leoš 07,Král Dominik 08, Veselý Martin 07, Janda Michal 08, Kabourek David 08, Vizingr Vojta 07, Pracl Filip 07,

Trenér Martin Prycl

Červená - Přímětice 8:2

góly: Prycl 3x, Vizingr 3x, Janda, Nguyen Petr,

Červená – Hl. Mašůvky 10:1

góly: Prycl 5x, Vizingr 3x, Nguyen Petr, Nguyen Leoš,

Sestava žlutý tým

Polášek Lukáš (07),- Záhora Radek (07), Horecký Tomáš (07), Kaidl Lukáš (07), Soukup Adam (07), Láník David 08), Adámek Jakub (07), Stejskal Jakub (07), Stejskal Lukáš (08), Bureš Lukáš (07),

Trenér Luboš Kaidl

Žlutá – Hl. Mašůvky 5:2

góly: Soukup 3x, Kaidl, Horecký,

Žlutá - Přímětice 16:0

góly: Soukup 9x, Záhora 2x, Horecký 2x, Adámek, Polášek, Láník,

Milan Samek trenér

Tento víkend jsme k turnaji nominovali pouze dva týmy do Oblekovic a jeden do Vrbovce. Jednalo se především o hráče ročníku 2007 a několik hráčů 2008. Ostatní dostali tento víkend volno. Zde v Oblekovicích jsme celkem bez problémů dokázali zvítězit. Ovšem ve hře bylo vidět nedostatky, na kterých musíme bezpodmínečně zapracovat a nebylo jich málo, ale bylo tam i spousta dobrých momentů a výborných výkonů jednotlivců.

V červeném týmu se určitě jednalo o výkon brankáře Lukáše Poláška, který určitě dostane příští víkend šanci na krajské přípravce ve Zbýšově. Dále výkon Jakuba Adámka, který hrál opravdu velmi dobře a velkou chutí. Svůj první turnaj v kariéře odehrál Lukáš Bureš a podal bojovný výkon a mohl dokonce skórovat. Střelecké kopačky dobře obul Adam Soukup autor 12 gólů.

Ve žlutém týmu odvedli spolehlivé výkony ti od kterých se to očekává.Útočná dvojice Filip Prycl – Vojta Vizingr 8+8 gólů plus pilíř zadních řad Petr Nguyen