Mladší přípravka v Blížkovicích

V sobotu 24.10.2015 se naše dva týmy mladší přípravky zúčastnili dvou utkání na hřišti v Blížkovicích.

Oba týmy sehrály zápas s domácím týmem Blížkovic a týmem ze Štítar.

Červený tým

Sestava: Plavec Michal, Štacha Ondřej, Marečková Denisa, Veselá Jana, Ludvík Matyáš, Janda Michal, Adámek Jakub, Olivová Nela.

Trenér Leoš Ludvík

IE Znojmo červená  -  Blížkovice     4:5

Góly: Štacha Ondřej 3, Ludvík Matyáš.

Zápas jsme začali velice dobře a vytvářeli si hodně šancí. Poločas jsme vyhráli 3:1. Do druhé půle jsme vstoupili rovněž aktivně, ale nedařilo se nám proměňovat vytvořené šance. Soupeř se s ubývajícím časem začal zlepšovat a dotahovat. Nakonec se mu podařilo v posledních několika málo minutách otočit výsledek zápasu ve svůj prospěch.

IE Znojmo červená  -  Štítary          1:6

Gól: Štacha Ondřej

Do druhého utkání jsme nastoupili proti tradičně silnému celku Štítar. Kluci a děvčata velmi bojovali, ale na soupeře to nestačilo. V poločase jsme prohrávali 2:0. V druhé půli nám soupeř odskočil ještě více a to i díky dvěma proměněným pokutovým kopům. Mohlo být i hůř, ale spoustu šancí soupeře zmařil dobrými zákroky v brance Michal Plavec. Celý tým musím pochválit jak k oběma zápasům přistoupili. Bojovali nadoraz a důkazem toho bylo i to, že si sami říkali o střídání, což v minulých zápasech nebývalo zvykem. Střelecky vynikl Ondra Štacha, který vsítil čtyři z pěti našich gólů, přičemž ten pátý vstřelil nejmladší hráč červených Matyáš Ludvík.

Žlutý tým

Skopal Viktor (G)-Varga Patrik, Záhora Radek, Kabourek David, Kmeť Tomáš, Lichevník Martin, Papoušek David, Malačka Vojta, Šaroun Šimon

Trenér Přemek Skopal

Štítary-IE Znojmo žlutá 11:5

Góly: Varga Patrik 2, Kmeť Tomáš, Papoušek David, Záhora Radek

Proti rychlým výpadům Štítar nedokázala obrana IE dlouho odolávat. Zápas rozhodla štítarská bratrská dvojice Částků, která se prosadila hned 8 brankách.

Blížkovice-IE Znojmo žlutá 7:7

Góly: Varga Patrik 3, Záhora Radek 2, Kabourek David, Skopal Viktor

Sestava

Papoušek David (G) - Varga Patrik, Záhora Radek, Kabourek David, Kmeť Tomáš, Lichevník Martin, Skopal Viktor, Malačka Vojta, Šaroun Šimon

Velmi vyrovnané utkání, kdy se vedení přelévalo z jedné strany na druhou, předvedli hráči IE proti fyzicky vyspělejšímu teamu Blížkovic bojovný, kolektivní výkon a nakonec se soupeřem rozešli smírně 7:7.