6.kolo Krajské soutěže mladší přípravky

V šestém kolem krajské soutěže mladší přípravky jsme sehráli dvě utkání na našem hřišti v Oblekovicích proti týmům Pohořelic a Zbrojovky Brno.

Výsledky a hodnocení turnaje

Polášek Lukáš 08, Štancl Matyáš (07), Kaidl Lukáš 07, Nguyen Petr 07, Prycl Filip 07,Horecký Tomáš 07, Soukup Adam 07, Brzobohatý Marek 07

Trenéři: Milan Samek, Kaidl Luboš, Prycl Martin, Milan Zika,

IE Znojmo - Pohořelice 13:3 (6-1)

Gól- Prycl 5x, Vizingr 4x, Brzobohatý 2x, Kaidl, Soukup,

První utkání proti Pohořelicím jsme zvládli herně i výsledkově na výbornou. Celé utkání jsme měli pod kontrolou a zaslouženě vyhráli.

IE Znojmo – Zbrojovka Brno 3:14 (1-5)

Góly- Štancl,Prycl, Horecký,

Druhé utkání bylo proti kvalitnímu soupeři. Herně bylo utkání vyrovnané jen do 12 minuty. Poté soupeř trestal naše chyby v obraně. Kluci se snažili bojovat ovšem na soupeře to nestačilo.

Hodnocení turnaje Milan Samek

Dnes jsme odehráli poslední podzimní kolo krajské soutěže přípravek. Dnes jsme měli k dispozici dva gólmany, kteří se střídali jak v brance, tak i ve hře. První zápas jsme měli od začátku jasně pod kontrolou. Střelecky v něm vynikla především dvojice Prycl- Vizingr. Druhé utkání proti Zbrojovce jsme se snažili,ale na soupeře to nestačilo. Navíc kluci po 6 inkasované brance už neměli potřebnou bojovnost a koncentraci do dalších minut zápasu,což se promítlo do konečného skóre. Dnes mě svým výkonem mile překvapil Tomáš Horecký, který zahrál velmi dobře oba zápasy a to i přes to že se dnes střelecky prosadil jen jedenkrát. Střelecky vynikl Filip Prycl a Vojta Vizingr. Dále oba gólmani předvedli dobré výkony a to nejen v brance ale i jako hráči v poli. Navíc se Matyáš Štancl dokázal střelecky prosadit proti Zbrojovce. V tomto dvojzápase se moc nedařilo Adamu Soukupovi a Marku Brzobohatému.