logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

Sezóna 2003-2004 podzim všechna mužstva

Muži A podzim 2003

Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "A" Výsl.
1 9.8. So 16,30 MR "A" - Olbramovice 3:4
2 16.8. So 16,30 Miroslav "B" - MR "A" 2:1
3 23.8. So 16,30 MR "A" - Rakšice 3:0
4 31.8. Ne 16,30 Horní Kounice - MR "A" 2:2
5 6.9. So 16,30 MR "A" - Blížkovice 4:1
6 14.9. Ne 16,00 Práče - MR "A" 0:7
7 20.9. So 16,00 MR "A" - Jaroslavice 5:1
8 27.9. So 16,00 MR "A" - Tasovice "B" 2:1
9 5.10. Ne 15,30 Višňové - MR "A" 1:3
10 11.10. So 15,30 MR "A" - Slup 4:3
11 19.10. Ne 15,00 Šatov - MR "A" 0:1
12 25.10. So 14,00 MR "A" - Oleksovice 1:1
13 2.11. So 13,30 Hostěradice - MR "A" 3:3

Muži B podzim 2003

Kolo

Datum

Den

Čas

Utkání - muži "B"

Výsl.

1

9.8.

So

16,30

Jevišovice - MR "B"

5:1

2

16.8.

So

16,30

MR "B" - Božice

2:1

3

24.8.

Ne

16,30

Pavlice "A" - MR "B"

3:2

4

30.8.

So

16,30

MR "B" - Konice

0:1

5

7.9.

Ne

16,30

St. Petřín - MR "B"

0:2

6

13.9.

So

16,00

MR "B" - Dobšice "A"

0:1

7

21.9.

Ne

16,00

Bantice - MR "B"

3:4

8

28.9.

Ne

16,00

Hrádek - MR "B"

0:4

9

4.10.

So

15,30

MR "B" -Micmanice

4:4

10

12.10.

Ne

15,30

Mikulovice - MR "B"

4:1

11

18.10.

So

15,00

MR "B" - Mramotice

3:2

12

26.10.

Ne

14,00

Štítary "A"- MR "B"

1:1

13

1.11.

So

13,30

MR "B" - Přímětice "A"

3:2

Dorost podzim 2003

Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost Výsl.
1 10.8. Ne 10,15 MR dorost - Hostim 3:3
2 16.8. So 16,30 Micmanice - MR dorost 4:1
3 24.8. Ne 10,15 MR dorost -Pavlice 7:0
4 30.8. So 16,30 Suchohrdly - MR dorost 2:3
5 7.9. Ne 10,15 MR dorost - Dobšice 3:0
6 13.9. So 16,00 Přímětice- MR dorost 4:0
7 21.9. Ne 10,15 MR dorost - volno
8 28.9. Ne 10,15 MR dorost - Jevišovice 2:5
9 4.10. So 15,30 Jaroslavice - MR dorost 1:4
10 12.10. Ne 10,15 MR dorost - Hatě 2:1
11 18.10. So 12,45 Blížkovice - MR dorost 1:0
12 26.10. Ne 10,15 MR dorost - Štítary 1:0
13 1.11. So 13,30 Tasovice "B" - MR dorost 2:1

Žáci podzim 2003

Kolo Datum Den Čas Utkání - žáci Výsl.
1 9.8. So 14,30 MR žáci - Bantice 2:5
2 17.8. Ne volno
3 23.8. So 14,30 MR žáci - Mikulovice 1:6
4 31.8. Ne 14,30 Mramotice - MR žáci 2:3
5 6.9. So 14,30 MR žáci - Blížkovice 4:3
6 14.9. Ne 14,00 Práče - MR žáci 1:4
7 20.9. So 14,00 MR žáci - Vranov n. D. 7:1
8 27.9. So 14,00 MR žáci - Hl. Mašůvky 2:1
9 5.10. Ne 13,30 Pavlice - MR žáci 0:4
10 11.10. So 13,30 MR žáci - Suchohrdly 8:0
11 19.10. Ne 13,00 Oleksovice - MR žáci 3:3

Přípravka podzim 2003

Kolo Datum Den Hřiště Čas Utkání - přípravka Výsl.
1 7.9. Ne MR Znojmo 8,30 MR - Šatov 1:5
2 14.9. Ne MR Znojmo 8,30 MR - Horní Kounice 1:5
11,40 MR - Vratěnín

4:0

3 21.9. Ne Blížkovice 8,30 Blížkovice - MR 4:1
10,45 Pavlice - MR 1:4
4 28.9. Ne Šatov 9,25 MR - Višňové 3:1
10,45 MR - Prosiměřice 0:1
5 5.10. Ne Vratěnín 9,25 Horní Kounice - MR 10:0
11,40 Vratěnín - MR
6 12.10. Ne Višňové 8,30 Višňové - MR 2:3
10,45 Prosiměřice - MR 1:1
7 19.10. Ne MR Znojmo 8,30 MR - Pavlice 0:5
11,40 MR - Blížkovice 1:4
8 26.10 Ne Šatov 10,00 Šatov - MR 4:1

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

Fotbalové zprávy

8. prosinec 2019

Naši sponzoři

Reklamní blok