logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

17. kolo - MR Znojmo - Újezd u Brna - 4:3

Sam píše "

MR ZNOJMO "A" - UJEZD u BRNA  4 : 3 (4:3) (góly našich: Vacek 2x, Samek, Krška)

V tomto kole na nám přijelo první mužstvo tabulky a hlavní kandidát na postup.Pro nás to bylo velmi klíčové utkání.Trenér uděla v sestavě několik změn.Před zápasem bylo v kabině cítit velké odhodlání v tomto zápase zvítězit a šlo jen o to abychom to dokázali přenést na hříště.A to se nám povedlo.Nástup jsme si nemohli přát lepší.Ve 4min byl faulován před vápnem v útoku hrající Kalina a Vacek zatočil míč pěkně pod břevno 1:0.Za chvilku na to šel z boku sám na golmana aktivně hrající Kalimero ovšem dal to těsně vedle.Nedáš dostaneš se projevilo hned z následné akce hostů kdy vyrovnali hlavou po centru z boku 1:1..V 10min unikl po prvé straně Krška hrající na kraji zálohy a poslal krásnou přihrávu přes celé malé vápno přímo na kopačku nabíhajícího Vacka a bylo 2:1.V 15 min pak vybojoval Sam na středu míč v souboji s liberem hostí a dostal se za jejich obranu a skákající míč trefil levačkou z 20m pod břevno kdy překvapil golmana stojícího mezi penáltou a malým vápnem 3:1.Ovšem za další tři minuty se opět měnilo skóre bohužel po naší chybě kdy Venca hodil aut dozadu na Roháka a ten nešťastně nastřelil hostujícího útočníka a od něj se míč odrazil přímo na kopačku dalšího utočníka a ten dal v pohodě pod břevno 3:2.Tím ale nečekaná přestřelka nekončila.Ve 22min jsme kopali roh a v závaru před brankou se k míči dostal Krška a propálil ze 7m vše co mu stálo v cestě 4:2.Ovšem hostům se opět podařilo snížit bombou z 20m pod břevno kdy ovšem chyboval náš golman Burda který si na míč sáhl a asi to mohl vyrazit.To běžela teprve 26min a padlo nevýdaných 7gólů.Do konce poločasu se pak hrálo bez větších šancí na obou stranách ale kvalitní hra pokračovala.


Ve druhé půli jsme se pak začali více soustředit na obranu a chtěli jsme čekat na brejky ale soupeř hrál opravdu velice dobře a dostal nás pod velký tlak.Hosté měli velice nebezpečné standartky a hlavně rohy a centry z boku.Naši beci měli hodně práce s jejich nebezpečnými útočníky ale zvládli to super.V 60 min pak zahodili obrovskou tutovku kdy hlavou z malého vápna to dali nad.V době jejich velkého náporu chytil Burdič tři nebezpečné centry a dostal se se do pohody.V 75 min pak hosté nastřelili břevno po přímáku z 20m. My si ve druhé půli vypracovali jen velmi málo šancí.Za zmínku stojí Eliášův průnik do vápna ovšem pak zaváhal při zakončení.A Vackova střela z 20m kterou golman vytáhl na roh.Závěr utkání jsme pak dohráli takticky u rohu soupeřovi branky a střídáním.Pak už jsme jen čekali na závěrečný hvizd.Ten přišel v 93min a my si tak mohli vychutnat naše letošní první vítězství proti opravdu dobře hrajícímu tymu.Naše radost byla o to větší že nás tato výhra posunula na první místo v tabulce.

Je ještě potřeba napsat že zápas to byl opravdu se vším všudy a ten kdo nepřišel může litovat.

7 krásných gólů a drama až do konce.Je ještě potřeba tady vyzvednout náš tým který konečně zahrál tak jak se má hrát a bojovat o postup.Naše bojovnost pak gradovala hlavně ve druhé půli kde se všichni obětovali pro tři body a doslova jsme je ubojovali a ukopali ikdyž někdy se šťestím ale to k tomu patří.
"        Vloženo Neděle, 17. duben 2005 @ 19:35:19 CEST uložil Teofil

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

9. červen 2023

Naši sponzoři

Reklamní blok