18. kolo - Šaratice - MR Znojmo - 1:0

Sam píše "

ŠARATICE - MR ZNOJMO - 1 : 0 (0:0)

Po velmi vydařeném minulém kole jsme přijeli na půdu třetího týmu tabulky.V pátek se nám při tréninku zranil Venca Krška a to je pro nás docela velké oslabení.Hrálo se na pěkném ale docela úzkém hřišti.Utkání začalo oboustraně opatrně.Ovšem hned v 10 min se dostal do velké šance Sam když sebral míč na středu udělal kliku liberovi a šel sám na branku ale zakončil to velmi nepřesně vysoko nad.Domácí se dostávali před naší branku převážně dlouhými centry do vápna kde byli velmi nebezpeční ale naše obrana fungovala spolehlivě.Moc se nám nedařila mezihra přesto jsme se někdy dostali do zakončení.Po jedné z akcí vypálil míč z vápna Řeřucha ale golman míč vyrazil.Další velkou šanci jsme zahodili ve 40 min kdy se ocitl sám před golmanem Bárta ale míč mu sklouzl z nohy.

Druhou půli jsme začali velice vlažně a laxně a soupeř nás hned od začátku přitlačil a měl hned v úvodu několik rohů a standartek.Přesto jsme se opět dostali do velké šance kdy se po velkém nedorozumění v obraně ocitl sám před golmanem Vacek ale dal to přímo do golmana.To běžela 55min a málokdo tušil že to byla v tomto zápase naše poslední šance.Od této chvíle pak hrálo fotbal jen jedno mužstvo bohužel jsme to nebyli my.Naše hra to byl chaos ve kterém jsme si nedokázali přihrát a podržet míč a bylo otázkou času kdy dostaneme gól.Ten přišel v 65min po závaru před brankou a nešťastné teči Rudi se míč dostal do branky.Domácí pak ještě zahodili několik šancí.My nebyli schopni si vytvořit ani tlak na vyrovnání tak byla ta naše hra špatná.Po závěrečném hvizdu byli nejvíce spokojeni hráči a diváci ze sosedního Ujezdu kterých se na tento zápas přijelo podívat docela dost.

Jestliže jsem psal že jsme proti Bohunicím měli nejhorší poločas tak jsem netušil čeho všeho jsme ještě schopni.Tato druhá půle byla opravdu tak žalostná že jsme si za ní zasloužili prohrát tak o minimálně o tři góly. Za tento výkon se musíme stydět ještě hodně dlouho a hlavně i proto že s námi začalo jezdit docela hodně fandů ale po tom co jsme jim tady předvedli bych se nedivil kdyby příště nejel nikdo. Je pravda že se nám teď nedaří proměňovat ani ty největší gólovky a mrzí to hlavně u tak zkušených borců jako je Sam ,Vacek a v tomto zápase i Bárta ale musíme se z toho poučit a nějak to zlomit.
"

Vloženo Čtvrtek, 28. duben 2005 @ 21:12:29 CEST uložil Teofil