24. kolo - MR Znojmo - Kohoutovice B - 6:1

Sam píše "

MR Znojmo - Kohoutovice B 6 : 1 (5:0) góly: Vacek 2x,Samek 2x,Poláček, Kalina pen.

V tomoto kole k nám zavítal soupeř se středu tabulky.Hrálo se za deštivého počasí a soupeř přijel k utkání akorát na čas. Nám vyšel docela úvod zápasu hned v 6m vysunul Sam po křídle Bártu ten z prava unikl a dal pěkný centr před branku kde byl Vacek a a s přehledem proměnil 1:0.Tento gól nás nabudil ještě víc a my soupeře začali jasně přehrávat.Na 2:0 jsme dali ve 13min kdy v jasné šanci sám před golmanem dal Řeřucha míč do tyčky a Vacek míč doklepl do branky 2:0.V této fázi zápasu jsme předváděli pěkný rychlý kombinační fotbal s krásnými akcemi na jeden dotek.Naše hra byla plná chuti a pohybu a dalo se na to dívat.Pak šel po krásné akci sám na golmana Vacek ale hostující golman míč vyrazil.Poté se náš nejlepší střelec Vacek proměnil v nahrávače a krásně poslal Poláčka do sólového nájezdu a ten prvně golmana nastřelil, ale na jeho následnou dorážku z úhlu už byl bezmocný 3:0.V 35 min unikl pěkně z prava Ostrý a jeho zpětná nahrávka padla hostujícímu bekovi na ruku a rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu.Pro míč si šel Kalina a v hledišti to zahučelo jeho fan club z pivnice (8 diváků) mu dávalo hlasitě najevo že by to kopat neměl ale udržel nervy a s přehledem poslal golmana na opačnou stranu než šel míč 4:0.Do poločasu jsme přidali ještě jeden gól a to opět po krásné kombinaci Truhlář, Samek kdy posledně jmenovaný si dal míč do protipohybu beka a z hranice šestnáctky poslal míč do sítě 5:0 a uděla tak tečku za skvěle sehraným poločasem.

Ve druhé půli jsme chtěli pokračovat tak jak v poločase prvním ale moc nám to nešlo ztratili jsme koncentraci na zápas začali jsme méně běhat a ztráceli jsme zbytečně balóny a tak prvních 20min nás soupeř v poli přehrával a podařilo se mu i snížit po závaru před brankou 5:1.Pak jsme se opět do zápasu dostali a zahodili několik šancí.Z leva podnikal nebezpečné uniky Ostrý ale chyběla tomu finální přihrávka a z pravé strany od Roháka jsme zase nedokázali využít jeho nebezpačné centry.Dobrou šanci na hattrik měl Vacek ale nedal.V 75 min se pak dostal k odraženému míči Sam a z 22m ho napálil bombou přímo do pravé šibenice 6:1.V závěru se pak na hriště podíval i Burša který se blýskl při narážečce na Kalinu kdy jeho střelu golman vyrazil do břevna.A na posledních 10 min dostal šanci i mladičký golman Krčal který vystřídal Burdu v brance a musel řešit několik ošemetných situací se kterými si poradil.

Tento zápas se nám opravdu vydařil a to i přesto že se hrálo na mokrém terénu a za deště.Předváděli jsme skutečně pěkný fotbal a dávali jsme i krásné góly.Další dobrou zpravou je že jsme na střídačce měli již uzdraveného Kršku ale do zápasu ještě raději nezasáhl.