logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

23. kolo - Zastávka u Brna - MR Znojmo - 4:0

Sam píše "

ZASTÁVKA - MR ZNOJMO 4 : 0 (1:0)

Tento zápas jsme přijeli na těžkého soupeře který byl navíc řádně motivován Újezdem.Hrálo se úmorného vedra.My nastoupili s několika změnami v sestavě Kalina hrál v útoku Bárta šel na beka Truhlář se vysunul na kraj zálohy a Doválel šel na posledního.Hned v 5min vybojoval Kalina míč po chybě beka vnikl do vápna ale jeho střela šla vedle. Pak se dostal do šance z boku Sam ale s jeho střelou si golman poradil.V 18min byl po tvrdém vzdušném souboji za lajnou ošetřován Ostrý a to se nám stalo osudným.Ve středu hřiště Sam špatně zareagoval na hráče který šel do vápna a dostal přihrávku a poslal domácí do vedení 1:0.Ti se pak zatáhli na vlastní půlku a podnikali nebezpečné brejky. Přesto jsme si vytvořili pěknou gólovou šanci ale Vacek na golmana nevyzrál. Do konce poločasu se hra odehrávala převážně mezi šestnáckami a bez šancí.


Do druhé půli jsme si v kabině řekli že s tím zkusíme něco udělat ale naše odhodlání zůstalo v kabině.Hned v prvních pěti minutách jsme soupeře pustili hned do třech šancí ale nic z toho nebylo.Ovšem pak v 58 min chytře přeloboval domácí borec Burdu na zadní tyč a bylo 2:0. Od této chvíle už hrálo jenom jedno mužstvo.My jsme doslova rezignovali a nenašli jsme v sobě sílu na obrat. Domácí pak přidali další gól po rohu hlavou 3:0. A na 4:0 pak dali z přísně nařízené penálty ( jednu nám sudí těsně před druhým gólem odpustil) kterou Burda vyrazil ale už nechytil následnou dorážku.Domácí pak závěr dohráli v exibici a my se na to jenom koukali.V posledních minutách se pak na hřiště dostal i prezident klubu Berka.

Toto utkání nás domácí porazili taktikou kterou jsme hodně využívali my na podzim kdy po gólu hráli na brejky a dokonale toho využili.Je ovšem potřeba říct že nám v posledních zápasech chybí lehkost a herní pohoda z podzimu.Jelikož Újezd vyhrál na horké půdě v Bohunicích a při jehjich lepším rozlosování je o postupujícím rozhodnuto a tak zkusíme uhájit to druhé místo a v klidu dohrát tuto sezónu.
"        Vloženo Neděle, 29. květen 2005 @ 22:13:37 CEST uložil Teofil

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři