logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

23. kolo - MR Znojmo A - Novosedly - 3:0

MR Znojmo – Novosedly 3:0 (2:0), gól: Ostrý, Černý, Kalina pen.

Ve středeční dohrávce jsme na svém hřišti přivítali celek který dokáže být v zápasech hodně nevyspitatelný.

Sestava:

Minařík - Řeřucha, Doválel, Dohnal, Kalina, - Ostrý, Samek, Kubošný, Eliáš (60min Truhlář) - Černý (75min Kabela), Kubále (85min Pojer Michal). 

Utkání začalo docela opatrně z obou stran a hra se odehrávala mezi šestnáctkami.Přesto se ve 13min dostal do dobré příležitosti Sam ale váhal se zakončením ve vápně tak dlouho až o míč přišel. V 18min odcentroval skoro z autové čáry Ostrý a míč zapadl nečekaně k překvapení všech na zadní tyč pod šibenici hostující branky 1:0. Hosté pak v poli předváděli docela dobrý fotbal ale do vážnější šance se nedostávali. Nám se naopak povedla pěkná akce kdy Sam pěkně do uličky uvolnil Černého a ten tváří v tvář nedal golmanovi šanci a uklidil míč podél něj do branky 2:0.

Do druhé půle jsme nastoupili s cílem výsledek udržet a pokusit se přidat další branku. Ale nástup nám moc nevyšel po chybě v zadu se dostal do vápna borec a Eliáš ho fauloval a byl z toho pokutový kop. Hostujícímu hráči ale Minis směr vystihl a penáltu chytil. Hosté se pak začali tlačit daleko víc do útočení a my mohli podnikat brejky ale nepodařilo se nám je dotáhnout do konce. Tak jako třeba Sam kdy šel sám na branku a v poslední chvíli si nechal míč ve vápně ukopnou vracejícím se liberem. Poté nastřelil Kubále břevno. V 89min pak pronikl do vápna Kalina byl faulován a sám penáltu ( naší první v celé soutěži I.A) s přehledem proměnil. Toto vítězství nás definitivně zachránilo a udrželo v soutěži i po příští ročník. 

Vloženo Pátek, 16. červen 2006 @ 14:25:55 CEST uložil Sam

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři