26. kolo - MR Znojmo A - Kunštát - 2:1

MR Znojmo – Kunštát 2:1 (0:1), góly: Štáb, Dohnal.

V tomto kole nás čekal poslední celek tabulky a tak se nečekalo nic jiného než výhra.na hriště vyběhla tato sestava:

Minařík - Řeřucha, Doválel, Eliáš, Kalina - Ostrý, Samek (89min Kabela), Kubošný, Kubále (45min Truhlář) - Štáb, Černý (80min Dohnal).

Od začátku zápasu na nás byla vidět nervozita tohoto střetnutí. Naše hra byla hodně špatná nepřesná a chyběl nám důraz.Čekali jsme že se snad soupeř porazí sám. Navíc se hosté dostali do vedení po pěkném centru a následnou dorážkou z první 0:1. Hosté se ještě víc zatáhli a čekali jak se s tím vypořádáme. Do poločasu jsme si nebyli schopni vytvořit žádnou kloudnou příležitost ke vstřelení branky.
Ve druhém poločase jsme přece jenom začali více aktivně a vyplatilo se nám to v 60min poslal hlavou za obranu míč Řeřucha a Štáb dal podél padajícího golmana na 1:1. Hosté v obraně začali postupně odpadat ale přesto houževnatě bránili. Navíc dlouho polehávali na trávníku a nechtělo se jim moc hrát. My měli tlak ale jenom po vápno. V 78min pak přišel na hřiště Dohnal a o pár minut později se tento tah trenérovi vyplatil. Po centru z boku se totiž Dohnalovi míč odrazil ve skrumáži od stehna k tyči a hosté jen smutně přihlíželi jak míč putuje do branky 2:1.U nás naopak zavládla vlna nadšení. Do konce zápasu jsme pak výsledek drželi i za cenu taktických střídání. Po závěrečném hvizdu jsme pak byli moc rádi za tři body ale s naší hrou jsme nemohli být vůbec spokojeni ale pro nás je v těchto zápasech důležitější zisk tří bodů než předvedená hra.

Marek Dohnal střelec naší rozhodující branky:
Jsem rád že trenér konečně po dlouhé době pochopil kde je moje místo v sestavě. Gól jsem dal zkušeně stehýnkem k tyči a zachránil tak dnešní zápas.
Vloženo Pátek, 16. červen 2006 @ 14:23:54 CEST uložil Sam