logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

18. kolo - Tišnov - MR Znojmo - 1:1

Tišnov - MR Znojmo 1:1 (0:1), gól: Kubále

Po dlouhé zimní přestávce se konečně rozjel kolotoč mistrovských utkání. Náš tým odjel do Tišnova který je v pásmu sestupu a tak nás čekalo velmi těžké a důležité utkání. Trenéři dali důvěru těmto hráčům:

Minařík,- Řeřucha, Doválel, Poláček (35min- Eliáš), Dohnal (85min- Hudec),- Ostrý, Černý, Kubále, Truhlář, - Kalina(60min- Kabela), Štáb.Od první minuty jsme se zatáhli na naší polovinu a čekali jsme s čím na nás soupeř vyrukuje. Hned v 7min si domácí vytvořili nebezpečný závar před naší brankou ale naštěstí to pro nás dopadlo dobře. V 9min jsme poprvé zahrozili i my a to když se Kubále z 18m opřel do skákajícího míče a ten skončil na břevně domácí branky. Ve 13min se dostal po naší chybě v zadu hostující útočník do vápna a nebezpečně vypálil ovšem Minařík si s gólovou střelou skvěle poradil a vyrazil na roh. Pak se hra přelévala od vápna k vápnu. Postupem času jsme se začali více osmělovat směrem do předu. Přesto jsme mohli inkasovat a to po přímém kopu z 18m kdy byl míč ve zdi tečován ale Minařík stačil včas zareagovat. V 35min došlo ke střídání kdy za zraněného Poláčka naskočil Eliáš. Hned dvě minuty na to se na pravé straně jesličkami pěkně uvolnil Kalina vnikl do vápna a naservíroval míč na malé vápno na nabíhajícího Kubáleho a ten už věděl kam s míčem 0:1. Do konce poločasu jsme měli ještě pár náznaků šancí ale nic z toho jsme nedotáhli do konce.

Nástup do druhého poločasu jsme měli aktivní hned v 48min jsme podnikli nebezpečný brejk po ose Kalina, Štáb, Černý ale míč se nám do branky protlačit nepodařilo. Pak se ocitl v dobré pozici dvakrát Černý ale míč mu pokaždé odmítl poslušnost. I nadále jsme zůstali aktivní, ale domácí se přesto dostávali do nebezpečné blízkosti naší branky. V 52 min nás opět podržel skvělým zákrokem Minařík kdy zneškodnil vyloženou šanci domácího útočníka který se ocitl před ním zcela sám. V 60min se pak předvedl hlavní sudí utkání kdy souboj našeho Truhláře s domácím hráčem posoudil jako nedovolený a nekompromisně ukázal na značku pokutového kopu. I někteří domácí diváci nevěřícně kroutili hlavou. Minařík směr pokutového kopu vystihl, ale bohužel nedosáhl. Po tomto gólu jsme se dobrých 15min nemohli dostat zpátky do zápasu a domácí měli územní převahu a pár nebezpečných závaru. Několikrát jim pomohl i čárový sudí který mával velmi prapodivně. Velkou šanci si vytvořili domácí v 66min po pěkném uniku a centru z levé strany, ale hlavička skončila naštěstí vedle naší branky. My se pak začali prosazovat až v závěru utkání a v posledních 10 min jsme měli opět pár náznaků šancí, ale nepodařilo se nám je dotáhnout do konce. A tak utkání nakonec skončilo asi spravedlivou remízou a my nakonec odjížděli z Tišnova spokojeni.

Řekli po utkání:

Filip Papai náhradní gólman: Na otázku co bych řekl k dnešnímu utkání jsem měl hned od začátku jasno. Strůjcem úspěchu našeho týmu byl Radek Minařík který několikrát podržel náš tým v rozhodujících momentech a to přesto že se jinak s balónem moc nepotkal což se mi velmi líbilo a jsem rád že je v tomto klubu a že se ode mě něco naučil a chytá na 30% mého výkonu. Dále mě mile překvapil výkon Marka Dohnala který dnes naběhal mnoho kilometrů a vyhrál hodně osobních soubojů. S bodem jsem nakonec spokojen ikdyž jsme sahali i po třech. Z penalty která byla proti nám nařízena jsem značně rozčarován. Dan Kubále střelec naší branky: Utkání jsme odehráli celkem v pohodě. Jeli jsme si pro bod a ten máme a podařilo se nám udržet bodový odstup od Tišnova což je pro nás důležité. V tomto zápase je potřeba zmínit dvě osoby které ovlivnili toto utkání a to našeho gólmana Minaříka který nás výrazně podržel a druhá je hlavní rozhodčí který domácím daroval penaltu. Je to prostě tak a ve fotbale se to děje prostě kapříci jsou a asi budou, ale jak říkám máme bod a jsme spokojeni a musíme se soustředit na další utkání a navázat na tento úspěch.

Milan Samek asistent trenéra: Do utkání jsme vstoupili trochu pasivně a málem se nám to vymstilo, ale naštěstí nás tam podržel gólman. Pak jsme začali mít trošku navrch a podařilo se nám vsítit branku a byla škoda že jsme pak nedokázali dotáhnout některé další slibné akce do konce protože druhý gól by to asi rozhodl toto utkání.Hlavně Dan Černý tam mohl řešit některé situace lépe, ale prostě to nevyšlo. Nakonec domácí mohou hodně poděkovat sudímu za tu penaltu protože do té doby jsme byli docela v pohodě a domácí se trápili a tento moment je dostal zpět do zápasu, ale jinak si myslím, že remíza je asi spravedlivým vyjádřením sil na hřišti.
Vloženo Středa, 12. duben 2006 @ 13:23:57 CEST uložil Sam

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři