logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

14. kolo - Jevišovice - MR Znojmo A - 1:3

Jevišovice - MR Znojmo 1:3 (0:1)      gól: Štáb 3x.

V předehrávce prvního jarního kola nás čekalo derby na hřišti silného soupeře. My chtěli potvrdit stoupající formu a zakončit podzimní část dalším úspěchem.Nastoupili jsme v této sestavě:

Minařík-Eliáš,Doválel,Poláček,Řeřucha,- Ostrý,Dohnal, Krška, Truhlář-,Vacek, ŠtábHrálo se za klasického podzimního počasí. Domácí se vytvořili hned na začátku územní převahu kterou vyjádřili čtyřmi rohovými kopy během prvních deseti minut ale všechny jsme přečkali bez úhony. Hra se jinak odehrával převážně mezi vápny s mnoha souboji. Ve 29min předvedla trojice Truhlář ,Poláček Vacek krásnou rychlou kombinaci na jeden dotek a posledně jmenovaný vysunul uličkou do vápna Štába, který akci zakončil podél gólmana 0:1.

Domácí chtěli rychle vyrovnat a málem se jim to podařilo ve 34 min se ocitl za malým vápnem jejich útočník, ale Minařík podržel naše mužstvo a proto se odcházelo do kabin výsledkem 0:1.

Ve druhé půli jsme čekali nápor domácích ale ten se nedostavil. Běžela však 60min a domácím se podařilo vyrovnat po trestném kopu Lojína, který někdo ve skrumáži tečoval 1:1.

Po gólu domácí zvýšili aktivitu. I přes to jsme se dostali do jedné šance kterou měl Vacek, ale zakončil nepřesně a navíc se zranil a musel ho nahradit Krejčí. Ten se uvedl v 70 min kdy unikl po křídle aktivní Štáb a Krejčí z malého vápna zakončil zbrkle nad. V 75 min zahodil domácí střelec Fiala gólovku kdy překopl branku ze 7m bombou nad. A tak přišlo známé nedáš dostaneš Minařík vykopl dlouhý balón o který svedl vítězný souboj s domácím liberem Štáb a pak chytře přeloboval gólmana 1:2. Domácí pak museli hru otevřít a my chodili do otevřené obrany v 83min udělal akci Krška a poslal Krejčího sám na branku ale jeho sólo skončilo těsně vedle. Běžela ovšem 88min a Krejčí unikl z prava po lajně a jeho krásný centr zakončil Štáb hlavou k tyči 1:3. V 90 min pak střídal Štáb a vychutnal si ovaci našich diváků (kterých přijelo poměrně dost) za svůj hattrick.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ:

Železný Miloslav St. ikona Oblekovické kopané a bývalí vynikající hráč:V tomto utkání jsme si jeli pro bod a máme tři což je super. Získali jsme sebedůvěru která nám chyběla ze začátku soutěže.Říkal jsem že jestliže Jevišovice a Tasovice hrají o čelo tabulky my se nemůžeme pohybovat na spodku protože jsme s těmito soupeři sehráli více než vyrovnané partie. Na jaře bychom mohli být ještě lepší než jsme teď a posunout se minimálně do středu tabulky.

Marek Dohnal nejstarší muž našeho týmu a defenzivní štít : Chtěl bych spíše zhodnotit podzimní část je pravda na začátku sezóny se nám moc nedařilo a trenéři z nás nedokázali dostat maximum a hlavně jsem rád že zjistili že patřím do sestavy tak jako patří " maskot" Jirka Linhart na lavičku který udělal svou účastí 13bodů ze 16. Ze začátku jsme to hráli moc fotbalově a to nám nešlo takže jsme přešli na bojovnější taktiku kterou zvládli i techničtí hráči z Brna což je pozitivní. Navíc se k nám přiklonilo i štěstí při zakončování což svědčí o dvou hattriccích.Doufám že na jaře budeme víc vyhrávat hlavně doma.Jinak na závěr chci říct že jsem moc rád že tady můžu v tomto týmu být a ukázat svým bývalým svěřencům z dorostu, ( pan Linhart, Štáb) že nepatřím do starého. železa.

Lumír Eliáš vedoucí mužstva: Bylo to moc pěkné a dramatické utkání které rozhodli hezké góly. Tak jako na začátku podzimu nám to tam nechtělo padat tak teď jsme tu smůlu konečně protrhli a daří se nám což jsme prokázali posledními třemi výhrami v řadě. A tak to má být.

Jiří Linhart universální hráč momentálně sedící na lavičce :Myslím si že se nám konečně probudili útočníci a z minima jsme vytěžili maximum.

Petr Štáb náš nejlepší střelec s 9 zásahy:V tomto zápase mě inspiroval tady vedle mě sedící zkušený hráč Drda který v minulém kole dal hattrick a říkal musíš se podívat kde stojí gólman a pak to prostě kopnout podél něj do branky a jsem rád že mi to dneska takhle vyšlo.
Vloženo Pondělí, 14. listopad 2005 @ 21:11:59 CET uložil Sam

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři