logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

11. kolo - MR Znojmo A - Ivančice - 2:2

MR Znojmo - Ivančice 2:2 (1:0),  góly: Vacek, Poláček,

V jedenáctém kole jsme na svém hřišti přivítali vedoucí tým 1.A třídy.My chtěli soupeře potrápit a zkusit urvat body s tímto soupeřem.Oproti minulému týdnu došlo ke změně v sestavě kdy se do útoku vrátil Krška a na jeho místo do středu zálohy přešel Štáb a tak sestava byla: 

Minařík-Eliáš,Doválel,Poláček,Řeřucha,- Krejčí,Dohnal, Štáb Truhlář-,Vacek, Krška,Hned ze začátku zápasu bylo vidět že k nám přijelo technické mužstvo ale naši kluci se do soupeře pustili nebojácně a bojovně.Hned v 15 min jsme se dostali do šance kdy se po centu z boku dostal míč až k brankáři který ho se štěstím nohama vyrazil a následný závar hosté přečkali.Hned za minutu na to jsme se tentokrát dostali z druhé strany do vápna kde se míč odrazil pěkně na vápno ale Řeřucha míč vypálil nad branku.Běžela 33min a k míči se na středu hřiště dostal Poláček a krásně vysunul rozběhnutého Kršku který míč z první nacentroval na zadní tyč kde ho hlavou koníkem poslal do sítě Vacek 1:0. Opravdu krásná fotbalová akce.Tento gól nás ještě více nabudil a v38min zahrával trestňák z boku Vacek a pěkně ho nastřelil do vápna kde vyskočil nejvýše Poláček ale jeho hlavička těsně minula levou tyč. Hosté v první půli měli dvě střely na naší branku ale obě skončili mimo.Hosté hrozili hodně po stranách ale jak Krejčí tak Truhlář své protějšky eliminovat a celkově náš tým odvedl v první půli solidní výkon.

Ve druhé půli jsme chtěli hrát ze zabezpečené obrany a přecházet do brejků.Hosté se ovšem do nás zakousli a s přispěním sudího nás dostali pod tlak. V52 min proti nám rozhodčí přísně zapískal přímák ze 17m trochu z leva a jejich kapitán napálil míč krásně a nechytatelně pod břevno naší branky 1:1. My pak měli v 56min tak přímák ale Vacek nenapodobil hostujícího kapitána. Pak nás podržel dobrým zákrokem Minařík. Akce se v této fázi zápasu přelévali od vápna k vápnu a hrál se pěkný rychlí a bojovný fotbal. V 65 min se dostal ke střele Vacek ale gólman míč vyrazil.V 70 min jsme pak propadli ve středu hřiště a hosté tuto chybu potrestali rychlou akcí se skvělým zakončením 1:2. Naši kluci to přesto nezabalili a bojovali nadále a to se jim vyplatilo běžela 80 min a Vacek dal pěkný centr na zadní tyč na který si zběhl Poláček a hlavou vyrovnal na 2:2.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ:


Ondřej Poláček autor vyrovnávací branky: Naběhl jsme si prostě do vápna a když jsme viděl jak ten míč padá tak jsem do toho vletěl a jsem moc rád že mi to tam konečně padlo.

Doválel Aleš Kapitán týmu: Věděli jsme že k nám přijede první tým tabulky a bude to těžké utkání což se potvrdilo.Byla smůla že jsme v první půli nepřidali další gól na 2:0 který by nám velmi pomohl.Škoda že nám nějak nevycházejí začátky druhých poločasů kdy jsme opět inkasovali ale nakonec jsme zaslouženě vydřeli bod který je pro nás cenný ale musíme ho potvrdit hlavně příští týden doma výhrou nad Vev. Bítýškou.

Samek Milan asistent trenéra: Bylo to velmi dobré a kvalitní utkání a to z obou stran.Kluci opět zahráli velice dobře a jsem rád že jsme nakonec urvali alespoň bod který je podle mě spravedlivý a zasloužený.
Vloženo Pondělí, 24. říjen 2005 @ 22:27:37 CEST uložil Sam

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři