logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

12. kolo - MR Znojmo A - Veverská Bitýška - 2:0

MR Znojmo - Veverská Bítýška 2:0 (1:0)     Gól: Štáb, Krška,

V tomto kole jsme na našem hřišti přivítali soupeře který byl o dva body před námi a tak jsme věděli že tento zápas musíme chtě nechtě zvládnout, jestliže chceme v této soutěži uspět.Trenéři poslali na hřiště stejnou sestavu jako v minulém kole:

Minařík-Eliáš,Doválel,Poláček,Řeřucha,- Krejčí,Dohnal, Štáb Truhlář-,Vacek, Krška,Hned od začátku zápasu bylo vidět že to bude boj.Hra se odehrávala převážně mezi šestnáctkami s mnoha souboji. My se snažili soupeře dostat pod tlak našim vysunutým presinkem na polovině soupeře.Naši kluci byli až moc nervózní a naše hra byla bojovná ale docela dost nepřesná a křečovitá ( možná až moc na nás dolehla tíha tohoto utkání).Hosté podnikali nebezpečné výpady do naší obrany.Ve 20 minutě zakončili slibnou akci střelou těsně vedle.My se dostali do vážnější šance až ve 30 min kdy se po přetaženém rohu na který hostující gólman nedostal pověsil Rohák do vzduchu ale jeho hlavička skončila vedle.Běžela však 42 min a my kopali další roh. Vacek ho opět přetáhl gólman míč jen tečoval a ve skrumáži se nejlépe zorientoval Štáb a prostřeli vše co mu stálo v cestě a poslal náš tým do vedení 1:0.

Ve druhé půli jsme chtěli hrát neustále aktivně a hlavně zlepšit přihrávku ale zůstalo jen u přání.Bojovnost byla ale nedařilo se nám míč podržet a přechod do útoku byl hodně nepřesný.A tak měli většinou šance hosté v 68min měli hosté nebezpečný závar který jsme se štěstím odvrátili.Hosté pak vše vrhli do útoku a nám se otevřela jejich obrana ale všechny naše brejky skončili nepřesnou finální přihrávkou.Naši velkou šanci zahodil Štáb po centru Ostrého.V 81 min pak hosté po centru z boku zahodili gólovku z malého vápna a v 83min pak podržel gólman Minařík kdy chytil po chybě obrany samostatný nájezd z boku a následnou dorážku jejich útočník přestřelil. V nervy drásajícím závěru pak uklidnil všechny přítomné Krška kdy po přihrávce Poláčka střelou z vápna dal gól na 2:0 který nám zajistil první tři domácí body v této sezóně a poslal náš tým na 12místo v tabulce.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ:

Doválel Aleš Kapitán týmu: V tomto zápase jsme nepodaly moc dobrý výkon, ale pro nás jsou v této chvíli rozhodující tři body.

Radek Truhlář záložník: První poločas byl z naší strany lepší než poločas druhý proto jsme se dostali i do vedení. Druhá půle byla vyrovnaná a byli šance na obou stranách ale hosté ty svoje šance nedokázali zužitkovat a nám se to naopak v závěru podařilo a proto jsme dneska vyhráli a toto vítězství pro nás bylo dost důležitý.

Zdeněk Horák (Brok) hostinský:Byla to hrůza a děs vole bránijou výsledek 1:0 vole druhá půle byla hrozná, ale vyhráli a zaplať panu bohu za to vole.
Vloženo Pátek, 04. listopad 2005 @ 18:51:37 CET uložil Sam

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři