9. kolo - MR Znojmo A - Bosonohy - 0:1

MR Znojmo - Bosonohy 0:1 (0:1)

V devátém kole jsme na našem hřišti přivítali mužstvo z Brna které mělo stejný počet bodů jako my a v minulém kole doma porazili vysoko Novosedly.My naopak chtěli navázat na úspěch z minulého kola a konečně již doma vyhrát.Nastoupili jsme v této sestavě:

Minařík-Eliáš,Doválel,Poláček,Řeřucha,- Krejčí,Dohnal,Krška,Truhlář-Štáb,Vacek,

My vstoupili do utkání velice aktivně hned v první minutě se krásně přes tři hráče uvolnil Krška ale jeho střela z poza vápna šla vedle.Hned ve 4min jsme kopali roh a Řeřuchova hlavička skončila na břevně.Ve 12min se pak po pěkné kombinaci Krška Vacek dostal prvně jmenovaný do vápna ale sám před gólmanem si míč nešťastně ukopl.V 15 min jsme se pak přece jenom dočkali gólu po pěkném centru Štába dal Vacek hlavou gól ale pomezní rozhodčí nepochopitelně odmával ofsajd.Ve 30min jsme pak zahodili největší šanci prvního poločasu kdy se míč po špatné střele dostal k Poláčkovi který se ocitl ve vápně zcela sám před gólmanem míč si stihl ještě pěkně připravit ale trefil jenom nohy padajícího gólmana a následnou dorážku taky nedal.Hosté se v prvních 35min dostali před naší branku jen sporadicky a když už se dostali do zakončení tak hodně nepřesně.Takže náš gólman řešil jenom pár centrů. Běžela však 45min a po nešťastné teči se míč ve skrumáži odrazil na ruku Dohnala ve vápně a sudí nařídil penaltu 0:1.

Do druhého poločasu přišla změna v sestavě a místo Krejčího šel na hřiště Ostrý. V 52 min unikl z prava Truhlář a dal míč pod sebe na Poláčka a ten trefil opět jenom gólmana. Za dalších 10min pak Poláček vystřihl efektní nůžky ale gólman byl na místě. Minutu na to vypálil nebezpečně Krška ale jeho střela těsně minula pravou tyč. V 64 min pak zahodil velkou šanci Vacek. My pak hru museli otevřít a hosté měli pár nebezpečných brejků ale Minařík byl vždy na místě. Závěrečný tlak byl dost křečovitý a my už jsme se do pořádné šance nedostali. Navíc hosté zdržovali polehávali a míč při každém přerušení zakopli což jim sudí hodně toleroval a umožnil jim takto dohrát utkání.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ:

David Burda momentálně zraněný gólman: Neviděl jsem minulé utkání v Čebíně kde jsme podali velmi bojový výkon ale to nasazení mi u některých hráčů chybělo. Navíc opět řada neproměněných šancí.

Aleš Doválel kapitán: Nás můžou mrzet hlavně ty neproměněné šance. Kdybychom dali první gól my bylo by to úplně jiné utkání ale na "kdyby" se nehraje takže jsme si to opět docela zkomplikovali. Jsme ……….

Samek Milan asistent trenéra: Tato porážka mě velice mrzí a budu jí dlouho rozdýchávat protože tento soupeř byl zatím nejslabší se kterým jsme hráli navíc doma. Nám se bohužel nepodařilo zopakovat výkon z minulého kola hlavně některým hráčům a potvrdit tak stoupající formu. Stále se srážíme sami a to hlavně tím že nedáváme góly a sami sebe tak dostáváme pod tlak.

Vloženo Pondělí, 10. říjen 2005 @ 21:46:57 CEST uložil Sam