logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

8. kolo - Čebín - MR Znojmo A - 0:1

Čebín - MR Znojmo 0:1 (0:0), gól: Štáb.

V osmém kole jsme zajížděli do Čebína který byl na druhém místě tabulky a který má ve svém středu bývalého vynikajícího ligového fotbalistu Roberta Kafku. I přes tyto všechny aspekty jsme chtěli už konečně urvat nějaký úspěch a navíc prolomit 10-ti zápasový půst bez výhry v mistrovských soutěžích.My nastoupili v této sestavě:

Minařík - Eliáš,Doválel,Poláček,Řeřucha - Krejčí,Dohnal,Krška,Truhlář -Štáb,Vacek.Hrálo se za mírného deště na pěkném a mokrém trávníku.Nám se docela povedl vstup do utkání což u nás nebývá zvykem.Hned ve druhé minutě se dostal k dlouhému přetaženému centru Krejčí a hlavou poslal míč přes celou branku a ve skluzu dojíždějícímu Poláčkovi chyběli snad milimetry ke gólu.V 10 min pak pálil pěkně z trestného kopu Vacek a gólman měl velké potíže.Naši kluci hráli opravdu s nasazením docela dobře drželi míč a podnikali nebezpečné akce na domácí branku jako třeba Poláček který vnikl do vápna míč si posunul na levačku ale trefil jenom boční síť.Další velkou šanci jsme měli po pěkné křídelní akci a centru Truhláře chybělo málo ke gólu.Domácí se poprvé dostali do šance až ve 35min a to po centru kdy hlavička domácího borce šla těsně vedle. Do konce poločasu jsme ale byli nadále velmi aktivní a hlavně důrazní v osobních soubojích a domácím jsme nic nedovolili.

Ve druhé půli jsme čekali že domácí přidají na aktivitě a to se taky vyplnilo a hned ve 48min jsme přečkali nebezpečný závar před naší brankou. Domácí získávali postupně územní převahu ale naši kluci makali na doraz. V 62min pak Dohnal váhal ve vápně z odkopem a z ničeho nic se objevil před našim gólmanem borec ale Minařík výborně zareagoval a míč vyrazil z následné akce se k odraženému míči před vápnem dostal Štáb vnikl do vápna a chladnokrevně podél gólmana poslal naše mužstvo do vedení 0:1. Domácí se začali stále více tlačit před naši branku ale odolávali jsme statečně bylo tam i pár nebezpečných kontaktů ve vápně při kterých jsme trnuli aby je sudí neproměnil v penaltu pro domácí ale hlavní arbitr tohoto utkání byl velmi dobrý.V 72min šel na hřiště Ostrý místo Kršky.V 74 min pak náš tým podržel brankář Minařík a to zcela nevydaným a excelentním zákrokem kdy vyškrábl balón který po hlavičce mířil přímo do šibenice a všichni na stadionu viděli gól ale náš gólman byl jasně proti. Až do konce zápasu jsme se srdnatě bránili a uhasili několik ošemetných závaru. V závěru trenéři poslali na hřiště i Meistra a Linharta a čekali jsme na závěrečný hvizd který přišel v třetí minutě nastavení a po něm vybuchla na střídačce obrovská porce euforie a radosti z prvního historického vítězství a tří bodů v 1.A. třídě se kterou se přišli na hřiště podělit i někteří naši fanoušci kteří chtěli našim klukům blahopřát k tomuto vítězství další fanoušci pak čekali u kabin kde opět neskrývali velkou radost z tohoto úspěchu.V kabině jsme si tak po dlouhé době mohli opět zakřičet.

Je potřeba říct že všichni od obrany přes zálohu a útok podali velmi bojovný, obětavý a taktický výkon podpořen zákroky gólmana a po zásluze vezeme tři body které jsme si také náležitě vychutnali.Je ještě potřeba zmínit našeho střelce a jedinou hrající letní posilu Petra Štába který se trefil již po čtvrté za sebou.Jen tak dále.
Vloženo Neděle, 02. říjen 2005 @ 22:47:28 CEST uložil Sam

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři