7. kolo - MR Znojmo A - Blansko - 1:1

MR Znojmo - Blansko      1 : 1  (1:0), gól:Štáb,

V sedmém kole jsme na našem hřišti přivítali celek Blanska který v minulém kole doma nečekaně prohrál s Novosedly, ale venku hraje poměrně dobře.My nastoupili ve stejném složení jako minulé kolo takže sestava byla tato:

Minařík-Eliáš,Doválel,Poláček,Řeřucha,- Krejčí,Dohnal,Krška,Truhlář-Štáb,Vacek.

Hned od začátku bylo vidět že soupeř má svou kvalitu a úvod utkání tomu i nasvědčoval v poli kombinovali lépe než my. Hned v 7min se za naší obranu dostal hostující útočník a Rohák v poslední chvíli zatáhl za záchranou brzdu kdy přidržel pronikajícího borce a ten zakončil vedle. Byla to zřejmě penalta kterou nám sudí odpustil. My se těžko dostávali do nějaké kombinace a do hry a tak nás soupeř opět vystrašil krásnou střelou z 22m která orazítkovala tyčku. My se dostali do první vážnější situace až v 31min kdy pěkně vyslal za hostující obranu Rohák Štába, ale ten svůj nájezd zakončil vedle levé tyče. Po této šanci jsme se přece jen trochu osmělili a další slibný brejk dva na jednoho (Vacek, Štáb) jsme řešili nepřesně. Ve 41 min jsme se přece jen dočkali Dohnal vybojoval na středu míč posunul ho na Vacka který na vápně udělal dvě kličky a pěkně vystřeli gólman míč stačil jen vyrazit a Štáb už věděl kam s míčem 1:0. Hned dvě minuty na to se ocitl v dobré šanci opět velmi aktivní Štáb, ale gólman se tentokrát nenechal překvapit.

Do druhé půli jsme šli s tím že musíme udržet jednogólový náskok, ale soupeř nás opět zatlačil.V 52 min se pak před vápnem dostal útočník přes Eliáše do vápna a ten ho lehce přidržel a Blanenský útočník se až příliš ochotně skácel k zemi a tentokrát sudí neváhal. Panálta 1:1. Po gólu jsme byli docela otřeseni a dalších 10min jsme se hledali, ale postupně jsme přidávali na bojovnosti ve středu hřiště a začali jsme soupeře přehrávat. V 64 min se dostal k míči na vápně Poláček, ale jeho bomba skončila těsně vedle levé šibenice.V 73 min unikl po pravé straně Ostrý (který nastoupil v poločase místo zraněného Vacka) a jeho centr se dostal po chybě beka až k volnému Krškovi který sám před gólmanem míč z první překopl nad.Soupeř v této fázi zápasu měl jen několik střel ze střední vzdálenosti, ale vše končilo vedle branky. V 82 min jsme pak zahodili největší šanci zápasu kdy neúnavný Štáb unikl po pravé straně s míčem a šli jsme tři na jednoho, dal míč pod sebe na Krejčího který ho špatně trefil a odrazil se ke Krškovi který pak míč nedokázal prostřelit mezi gólmana a vracející se beky.A tak utkání skončilo smírně 1:1.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ:

Samek M. asistent trenéra " V první půli byl soupeř herně lepší a nastřelil tyčku.V závěru prvního poločasu jsme pak hru srovnali, šli jsme do vedení a měli i další šance.Ve druhé půli nás přibrzdila penalta, ale pak kluci začali makat a vytvořili si tři velké šance a jedna z nich měla určitě skončit v brance. Myslím že jsme si dneska tři body zasloužili, ale opět jsme doplatili na koncovku. Máme i smůlu v tom že všechny naše zaváhání v obraně byť jsou minimální skončí gólem.

Vloženo Pondělí, 26. září 2005 @ 21:07:37 CEST uložil Sam