5. kolo - MR Znojmo A - Tišnov - 2:4

MR Znojmo - Tišnov  2:4     (1:3), góly: Krška,Štáb,

V pátém kole jsme na svém hřišti přivítali mužstvo které je rovněž nováčkem soutěže jako my.Trenér Lasky udělal jednu změnu oprati minulému utkání na místo Ostrého posla Truhláře a tak sestava byla tato:

Burda-Eliáš,Doválel,Poláček,Řeřucha,- Krejčí,Samek,Štáb,Truhlář-Krška,Vacek.

Před utkáním jsme v kabině popřáli Vencovi Krškovi k narozeninám a chtěli jsme mu dát jako dárek tři body.Ovšem soupeř nás docela zaskočil svou aktivní hrou.Navíc se dostal i brzo do vedení po chybě v obraně 0:1.Nám se naštěstí podařilo vyrovnat po rychlé akci na jejímž konci byl oslavenec Krška a hlavou dorazil odražený míč 1:1.Pak jsme měli par dobrých příležitostí ze strany ale naše finální přihrávka a agresivita ve vápně nám chyběla.V 25min pak ztratil na středu míč Sam a soupeř se dvěma rychlými přihrávkami dostal do vápna a bylo 2:1.za dalších 10min pak udělal velkou hrubku v obraně Řeřucha a bylo 1:3.Chvíli po gólu pak došlo k prvnímu střídaní místo velmi slabého Řeřuchy přišel Dohnal.

V poločase došlo k další změně kdy Vacka střídal Ostrý a dopředu se posunul Štáb.Hned v prvních 5min jsme na soupeře vlítli s cílem utkání zvrátit a tlak to byl velký ale míč chodil těsně vedle a nechtělo to tam padnout.V 50min se pak dost nešťastně zranil Sam a musel odstoupit jelikož jsme již neměli nikoho na střídaní dohrávali jsme utkání v 10lidech i přesto jsme soupeře tlačili a podařilo se snížit střelou z rohu vápna Štábem 2:3.Soupeř se pak zatáhl a náš tlak pokračoval další šance pak měl znovu Štáb a Krška nastřelil tyčku.Závěr jsme pak úplně otevřeli a soupeř dal v 88min po brejku na 2:4.

Toto utkání se nám nepovedlo a to hlavně v první půli kdy jsme po našich hrubých chybách v obraně umožnili soupeři 3x skórovat.Naše trápení pokračuje a dostáváme se do hodně nepříjemné situace.

Vloženo Úterý, 13. září 2005 @ 20:06:08 CEST uložil Sam