4. kolo - SC Znojmo B - MR Znojmo A - 1:1

SC Znojmo "B" - MR Znojmo  1:1 (1:1) góly: Vacek

Ve čtvrtém kole nás čekalo znojemské derby.Hrálo se na čafce před solidní návštěvou.My už potřebovali nutně zabodovat ale derby bývají většinou velmi ošidná.Trenér Ludvík dal šanci stejné sestavě jako minulí zápas akorát Štáb se posunul na střed zálohy a Ostrý šel na kraj.Takže sestava byla:

Burda - Eliáš, Doválel, Poláček, Řeřucha - Krejčí, Samek, Štáb, Ostrý - Krška,Vacek

Úvod utkání jsme nezačali moc dobře a domácí měli do 10min dva nebezpečné úniky po křídle.Ani to pro nás nebylo znamení a tak přišel trest kdy jsme nechali projít středem hřiště přes čtyři hráče domácího Stehlíka až do vápna a ten překonal našeho Burdu na brankové čáře mohl ještě vykopnout míč Poláček ale nedomluvili se s Eliášem a tak míč skončil v brance 1:0.Za pět minut na to jsme mohli vyrovnat kdy Sam našel uličkou Vacka ale ten z 10m sám před gólmanem zaváhal a nastřelil ho.Domácí hodně nakopávali míče do útoku ale naše obrana fungovala docela dobře.Nám se nedařilo ve středu hřiště přesně kombinovat a hodně jsme kazili (hlavně Sam).I přesto jsme měli několik přečíslení na branku soupeře ale chyběla ta přesná přihrávka.Ve 22min se nám ale podařila krásná akce kdy se na půlce dobře obtočil kolem beka Krška vysunul pak Sama do křídla a ten z první našel před brankou Vacka který do prázdné branky vyrovnal 1:1.V 30min pak pěkně vystřelil z poza vápna Štáb a gólman míč vyrazil na roh.Z následného rohu jsme mohli jít do vedení ale Štábovi míč z hlavy sklouzl vedle.

Ve druhé půli jsme se opět nechali prvních pět minut zatlačit před naše vápno ale pak jsme hru opět srovnali a začali jsme mít územní převahu.Souboje na hřišti se začali přiostřovat a začali padat žluté karty.Pak jsme měli několik nebezpečných střel ale vše chodilo mino branku.V 70min pak zahodil 1000% šanci Sam a to po krásném přetaženém centru Kršky se ocitl 3m před prázdnou brankou a místo hlavou hrál míč nohou a nepochopitelně promáchl a nedal.V této fázi jsme začali soupeře mačkat a měli jsme několik slibných závarů před brankou ale k zakončení jsme se nedostali.V 80 min pak utkání gradovalo po faulu na Sama vyloučil sudí domácího stopera.Posledních 10 min jsme měli šance na to utkání rozhodnout.V 82 min přistrčil Štáb míč pěkně Samovi na vápno ale jeho střela šla těsně nad.Největší šanci ale zahodil Krška kdy šel z boku sám na gólmana ale jeho střela těsně minula pravou tyč.

V tomto utkání jsme sahali po třech bodech ale nějak nám to tam nechce padat.Výkon byl z naší strany o dost lepší než minulé kolo ale to zakončení!!!

ŘEKLI PO UTKÁNÍ:

Tnerér Ludvík J. " První poločas byl vyrovnaný přesto jsme měli více brankových příležitostí.Ve druhé půli jsme pak byli lepším týmem a je velká škoda že jsme nevyužili některou z našich šancí k tomu abychom si odvezli tři body."

Poláček Ondřej (Drda) obránce k zápasu a ke svému protihráči /Kováč/, kterého měl na starosti: Velmi tvrdé a vyrovnané derby, ve kterém jsme mohli v závěru strhnou vítězství na svou stanu ale bohužel jsme neproměnili šance. Na většího magora jsem ve své karieře ještě nehrál.

Vloženo Neděle, 04. září 2005 @ 23:37:21 CEST uložil Sam