logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

2. kolo - Bosonohy - IE Znojmo A - 2:1

Bosonohy - IE Znojmo 2:1 (0:0), gól: Samek, asist: Kubále

Ve druhé kole jsme zajížděli na hřiště do Bosonoh. V minulé sezóně jsme s tímto soupeřem měli špatnou bilanci kdy jsme s ním 2x prohráli letos jsme sem jeli s cílem toto změnit. Přijeli jsme už s uzdraveným Doválelem ale chyběl nám Šťava. A tak dali trenéři důvěru této sestavě:

Minařík,- Truhlář( 10min Poláček),, Kalina, Pešek,Dohnal, - Černý( 80min Eliáš), Samek Kubošný, , Zika(46min Doválel),- Kubále, OstrýHned od začátku zápasu bylo vidět, že jestli se budeme chtít uspět budeme muset hrát na tomto úzkém hřišti proti dlouhým obráncům domácích naší kombinační hru po zemi.Hned v 10min zápasu musel trenér Ludvík šáhnout ke střídání když se ve vzdušném souboji zranil na hlavě Truhlář a místo něj naskočil Poláček. V prvním poločase se nám taktika hrát kombinačně po zemi dařila. Soupeře jsme v poli přehrávali a hrálo se skoro pořád na jejich polovině a my měli balón více na kopačkách než domácí. Naše akce však většinou končili před vápnem domácích, chyběla nám lepší finální přihrávka do vápna a v některých případech hlavně větší důraz ve vápně při našich standartách. Domácí zahrozili jen minimálně a to hlavně při rozích. Do šaten se tedy odcházelo za nerozhodného stavu.
Ve 46min pak přišel na hřiště Doválel. Domácí nás hned od začátku zatlačili před naše vápno a měli hodně standartek hlavně rohy a přímáky z boku. Naštěstí pro nás však bez gólového efektu. My jsme nebyli schopni míč podržet a přesně si nahrát. Přesto jsme domácím zasadili v 58min k.o. když Kubále našel dlouhou přihrávkou do vápna nabíhajícího Sama a ten né moc povedenou střelou poslal náš tým do vedení 0:1. Po gólu hru domácí otevřeli a nám se otevřela obrana domácích. Hned v 62min utekl Rohákovi míč pod nohou kdy stál sám na velkém vápně. O tři minuty později dal o sobě vědět opět Rohák když jeho bombu levou nohou přímo z voleje z 16m vytáhl gólman se štěstím na roh. Domácí začali střídat a vrhly všechny svoje síly do útoku. Naše obrana však zdárně odolávala. Běžela ovšem 78min a domácí kopali roh Minis v malém vápně míč jen posunul za sebe ovšem přímo na hlavu stojícího útočníka který vyrovnal na 1:1. Za další tři minuty se jsme dostali další direkt a to když domácí Bělohlávek chytře přeloboval našeho gólmana při trestňáku z 35m na zadní tyč 2:1. Z tohoto šoku jsme se pak už nevzpamatovali. I tak jsme ještě mohli vyrovnat, ale Černého střela skončila nad brankou. A tak jsme z brněnské čtvrti odjeli opět bez bodu přesto že jsme nehráli vůbec špatně.

Řekli po utkání:

Železný Milan st. bývalí hráč Oblekovic:
Je smutné že jsme v tomto zápase neudělali ani bod a to i přes to že bod by byl pro nás málo za to jak jsme hráli, navíc jsme ještě 12min před koncem vedli a během třech minut se to takhle ztratí to je velká škoda, je pravda že na obou gólech se podílel jinak vždy spolehlivý Minařík.

Ondřej Poláček obránce
Podle mého názoru to byl velmi vyrovnaný zápas plný osobních soubojů. V první půli jsme byli herně lepším týmem, ve druhé půli nás pak na chvilku zatlačili a my jim paradoxně v jejich největším tlaku dali gól na 1:0. Už to pak vypadalo že bychom mohli urvat tři body ale nakonec jsme po dvou zaváháních Minise odjeli prázdnou, ale bohužel i takový je fotbal.l


Milan Samek střelec branky
Je to velká škoda že jsme tady nedokázali bodovat protože dnes tady k tomu bylo velmi blízko. Fotbal je prostě o chybách a o tom kdo je dokáže potrestat. My jsme doma v prvním kole nedokázali potrestat chyby hostů a tady nás domácí trestali hned a proto máme pouze jeden bod ze dvou zápasů a to i přes to že nehrajeme špatný fotbal. Opět se přesvědčujeme že tato soutěž je velmi vyrovnaná a o bodech rozhodují maličkosti.
Vloženo Pondělí, 21. srpen 2006 @ 12:28:04 CEST uložil Sam

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři