logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

14. kolo - Novosedly - IE Znojmo A - 2:1

Novosedly – IE Znojmo  2:1 (0:1), gól:  Kubále, asiat: Černý.
 
V předehrávce  čtrnáctého kola I.A třídy jsme zajížděli Novosedel. Oba týmy měli v posledních třech zápasech shodnou bilanci třech vítězných utkání bez obdržené branky a tak se čekalo velmi vyrovnané utkání. Trenér Ludvík poslal na hřiště stejnou sestavu jako v minulém kole:
 
Minařík,-  Kalina,Doválel, Pešek, Šťava, - Eliáš , Černý, Kubošný( 85min Zika), Samek, - Ostrý (71min Krejčí), Kubále.


Utkání začalo oboustranně opatrně nikdo nechtěl udělat chybu a tak se utkání odehrávalo převážně ve středu hřiště. Do první vážnější šance se dostali domácí, kdy po nebezpečně zahraném rohovém kopu dal Sýkora hlavou z pěti metrů nad Minaříkovu branku. My hráli ze začátku utkání ospale a o sobě jsme dali vědět až kolem 20min kdy se do dobré příležitosti dostal Eliáš, ale prováhal ten správný okamžik na zakončení.. V 25 min se po akci Černého dostal do šance Kubále, ale jeho střelu vytěsnil brankář domácích na roh. V 35min jsme se pak přece jen dočkali. Na pravé straně se pěkně přes dva hráče uvolnil Černý, jeho přetažený centr dal hlavou před branku Eliáš a Kubále pohotovou střelou poslal náš tým do vedení 0:1. Do konce poločasu se utkání  dohrávalo za mírné převahy domácího mužstva.
Do druhé půle jsme vstoupili lépe my a hned v prvních minutách si vytvořili dvě nebezpečné šance které jsme ovšem nedokázali zužitkovat. Pak měl gól na hlavě Kubále, ale opět nic. Domácí se tlačí stále více před naší branku nakopávanými míči. My úspěšně odoláváme, ale pouze do 60min. Domácí zahrávají roh z pravé strany a ve skrumáži před brankou se nejlépe orientuje Sýkora a vyrovnává na 1:1. Domácí po gólu ještě zvyšují svou aktivitu.  Přesto se do dobré šance po chybě obrany dostává  Samek, ale míč mu v poslední chvíli odmítl poslušnost. O pár minut později se zlobíme na sudího Smékala který nepíská jasný faul na Šťavu těsně před velkým vápnem. Ne jenom tento moment nás nenechává klidným sudí neměří všem stejně a okatě pak připískává domácím.V 85min pak  ztrácíme míč v útoku a rychlí brejk domácích zastavuje faulem ve vápně Kubošný. My ještě reklamujeme před faulem ofsajdové postavení jednoho z domácích, ale není nám to nic platné. Pokutový kop pak zkušeně proměňuje Knne 2:1. My vrháme všechny síly do útoku, ale nedostáváme moc času na vyrovnání, protože sudí Smékal ukončuje utkání hned v 90min i přes to, že ukázal nastavení tři minuty.    

Řekli po utkání: 
 
Jaroslav Ludvík trenér IE Znojmo:
Začátek utkání nám nevyšel hráli jsme velmi bojácně, až po dvaceti minutách jsme se konečně našly. Do konce utkání jsme pak nehráli špatný fotbal, ale prohráli jsme po dvou individuálních chybách v obraně. Určitě dnes nevyhrálo lepší, ale spíš  šťastnější mužstvo.

 

Vloženo Pondělí, 13. listopad 2006 @ 11:48:44 CET uložil Sam

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři