13. kolo - IE Znojmo A - Tišnov - 2:0

IE Znojmo A – Tišnov  2:0 (1:0), gól: Černý, Kubále.

Ve třináctém kole zavítalo na naše hřiště mužstvo Tišnova, které mělo oproti minulé sezóně hodně pozměněnou sestavu.My chtěli potvrdit vítězství z minulého kola v Tasovicích. Trenér domácích Ludvík poslal na hřiště stejnou sestavu jako v minulém kole:

Minařík,-  Kalina,Doválel, Pešek, Šťava, - Eliáš (65min Štáb, 75min Zika), Černý, Kubošný, Samek, - Ostrý, Kubále.

Hosté se hned od úvodního hvizdu zakopali před vlastní šestnáctku a čekali co na ně domácí v mrazivém a větrném počasí vymyslíme. My se do svého soupeře pustili aktivní kombinační hrou a prvních 15 minut jsme  nepustili soupeře na svou polovinu. Vyústěním našeho snažení bylo pár centrů ze stran, které ovšem nevedli ke gólovému efektu. Hosté poprvé vážněji ohrozili Minaříkovu branku v 18min, ale jejich střela  skončila nad brankou. Tato střela hosty povzbudila k další aktivitě a v 24min podnikli rychlí brejk kterému ve finále chybělo přesné zakončení. V 28 min pak o sobě dal vědět domácí Kalina, ale s jeho nebezpečnou střelou s trestného kopu si hostující gólman poradil. V 32min, už ale nemohl zabránit gólu z kopačky Černého kterému míč perfektně předložil Ostrý po úniku z pravé strany. Hosté i přes inkasovaný gól hru neotevřeli a stále čekali na vlastní polovině na svou šanci. Několikrát se pokusili nebezpečně vystřelit, ale Minařík v naší brance byl vždy na místě. V 38 min opět z pravé strany uniká Ostrý nachází ve vápně Černého který míč nastřeluje na malé vápno na hlavu Kubáleho který střílí gól, ale jeho radost mu kazí pomezní rozhodčí odmáváním ofsajdu. V poločase tak  odcházíme s jednogólovým náskokem.
Do druhého mrazivého poločasu nastupují hosté s jednou změnou v sestavě. To se ukázalo jako dobrý tah trenéra, protože hosté s Tišnova byli ve druhé půli o hodně aktivnější ve hře do předu než v prvním poločase. My naopak neměli, už neměli takový pohyb jako na začátku utkání a navíc jsme nedokázali míč podržet ve středu zálohy. Hosté se hodně snaží střílet ze střední vzdálenosti, ale Minařík si se všemi pokusy poradil. Nejblíže ke vstřelení gólu měli hosté v 65 min kdy střelu z 18m vytáhl Minařík na roh. My o sobě dáváme vědět o tři minuty později. Hlavička Doválela končí ovšem mimo branku. O další dvě minuty na to si Černý na vápně pěkně zpracoval míč na prsa a jeho volej skončil těsně nad brankou. Do další šance se dostává po přihrávce Samka Štáb, ale jeho střela skončila v rukavicích hostujícího gólmana.  V 72 min se  přece jen dočkáváme. Po pravé straně uniká přes dva hráče krásně Šťava a  na jeho milimetrový centr naskakuje náš nejlepší střelec  Kůbále a přesně umístěnou hlavičkou k tyči zvyšuje svým sedmým gólem v sezóně na 2:0. Za tři minuty dochází ke kuriosnímu střídaní kdy domácí Štáb odchází zpět na lavičku po svém osmi minutovém pobytu na hřišti. Střídání, ale bylo důsledkem svalového zranění. Do konce utkání držíme hru pod kontrolou a nikam nespěcháme a čekáme na závěrečný hvizd. Ovšem ještě než k němu došlo musel hlavní sudí vyloučit  Kubošného po druhé žluté kartě. O tři minuty později utkání končí a my se tak můžeme radovat ze třetího vítězství v řadě, navíc bez obdržené branky.

Milan Samek kapitán IE Znojmo:
Jsem  moc rád že jsme zvládli toto utkání a navázali tak na důležité body z Tasovic. Celé  utkání jsme v měli více méně pod kontrolou a zaslouženě vyhrál po dvou krásných brankách. Škoda je jen zbytečné červené karty v závěru utkání. Teď můžeme v klidu odjed na poslední podzimní utkání do Novosedel kde bychom chtěli prodloužit naší vítěznou sérii.

Vloženo Pondělí, 06. listopad 2006 @ 08:55:07 CET uložil Sam