8. kolo - Rajhrad - IE Znojmo A - 2:1

Rajhrad - IE Znojmo 2:1 (1:0), gól:   Doválel, asist: Štáb.

V osmém kole jsme zajížděli na první celek tabulky do Rajhradu. Domácí v minulém kole dokázali vyhrát v Tasovicích, v domácím prostředí pak ještě neztratili ani bod a tak nás čekal  velmi těžký zápas. K utkání jsme navíc odjeli bez nemocného trenéra Ludvíka.Oproti minulému kolu došlo ke změnám v sestavě a tak na trávník vyběhlo mužstvo v tomto složení:

Minařík,- Truhlář, Kalina, Pešek, Doválel,- Eliáš, Kubošný( 58min Šťava), Samek, Kubále ( 72min Černý) – Štáb ,Ostrý( 76 min Zika).

Domácí začali zápas aktivněji a hned od začátku nás zatlačili před  vlastní vápno. Do první větší šance se Rajhrad dostal už v 10 min, kdy pronikl  Kouřil obranou hostí, ale Minařík jeho šanci vyrazil. Do dalších šancí se domácí dostávali hlavně po rohových kopech se kterými měli hosté problémy. Po jednom z nich skončil míč na břevně Minaříkovi branky. My se na polovinu domácích dostávali jen zřídka. Naší hře chyběla přesnost a umění míč podržet a to hlavně ve středu hřiště a v útoku. I přesto jsme se dostali ve 28min do velké šance, kdy Ostrého přihrávku z boku nedokázal Kubále usměrnit do sítě a míč ze 7metrů překopl. O dvě minuty později se naplnilo známé ,,nedáš dostaneš‘‘ a domácí Kouřil využil zaváhání  naší obrany a pohodlně skóroval 1:0.  Do konce poločasu měli domácí hru pod kontrolou a několikrát nebezpečně zahrozili.. Hlavně s míčem jeden na jednoho byli domácí v útoku velmi dobří a dělali našim zadákům velké problémy.
Nástup do druhého poločasu jsme měli lepší my. Začali jsme mít daleko lepší pohyb než v prvním poločase a tlačili se stéle více před  branku Rajhradu.  V 55min vysunul Samek Štába, ale s jeho střelou si domácí gólman poradil. Náš tlak narůstal a my měli střed hřiště který ještě oživilo střídání kdy Kubošného nahradil Štava.. Běžela ovšem 61min   Kalina podběhl míč a poslal tak domácího útočníka do samostatného nájezdu a ten se nemýlil a  rozveselil tak 270 domácích diváků 2:0.  My přesto utkání nezabalili a stále jsme se snažili o zvrat v utkání. V 70min k tomu měl velmi blízko Štáb, ale v dobré šanci chyběla jeho střele přesnost. V 76min jsme se pak  dožadovali pokutového kopu za ruku ve vápně, ale sudí Zíma byl proti. Tak jako když přehlédl podražení Štába opět ve  vápně. Do další šance se dostává opět Štáb, tentokrát si ovšem míč v rozhodující chvíli ukopl. V posledních 10mintách hrajeme  vabank a domácí zahazují šanci na třetí gól. To se naopak daří nám. Běží 90 min a Doválel propálil míč střelou z 15metrů mezi nohy 1:2. Gól ovšem přišel pozdě, protože utkání o dvě minuty na to končí a tak můžeme litovat toho, že jsme nedokázali ve druhé půli využít své šance tak úspěšně jak to dokázali domácí.

Železný Milan vedoucí mužstva IE Znojmo:
Tento zápas rozhodla chyba ve druhé půli na 2:0. I přes to jsme si mohli odvést alespoň bod, protože ve druhé půli jsme předvedli dobrý výkon a byli jsme lepším týmem. Můžeme jenom litovat neproměněných šancí.

Vloženo Pondělí, 02. říjen 2006 @ 10:08:12 CEST uložil Sam