logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

9. kolo - IE Znojmo A - SC Znojmo B - 1:0

IE Znojmo –1. SC Znojmo ,,B‘‘ 1:0 (0:0), gól:    Samek, asist: Černý.
 
V devátém kole jsme na svém hřišti přivítali rezervní tým Znojma, který minulé kolo doma prohrál s Tasovicema. My se museli na lavičce  obejít bez nemocného trenéra Ludvíka.  Hosté naopak nastoupili se svým nejlepším střelcem Pikolonem. V minulých kolech oba soupeři vyšli naprázdno a tak se čekala velká bitva. Hrající asistent domácích Samek pak poslal na trávník tuto sestavu:
 
Minařík,- Truhlář, Kalina, Pešek, Šťava, - Eliáš (78min Kubále), Černý (69min  Kubošný,), Samek, Ostrý- Doválel, Štáb (82min  Zika).

Hned od první minuty se do sebe oba soupeři pustili naplno. Hned v 9min se dostaváme po rohovém kopu ke dvěma střelám které obrana hostí zblokovala. O dvě minuty později pronikl Štáb do vápna, ale jeho zpětná přihrávka nenašla adresáta. Pak o sobě dali vědět hosté, ale domácí obrana byla ve střehu. Ve 23min rozehrál pěkně trestný kop z pravé strany Černý a Štáb dokázal míč z 5metrů překopnout nad branku. Hned minutu po té se dostal do slibné šance ve vápně Černý, ale opět se skóre neměnilo. Ve 29min se pak na hřišti poprvé žlutilo po faulu domácího Truhláře. V 39 min zahodili hosté svou největší šanci první půle kdy Dítěho střela z 8metrů skončila těsně vedle tyče. Ve 43min se pokusil o střelu levačkou Sam, ale jeho pokus skončil mimo branku. Do kabin se tak odcházelo bez branek.
Do druhé půle vletěly oba týmy opět bojovně. Svou bojovnost ovšem přehnal domácí Pešek a uviděl hned ve 48min žlutou kartu za faul na Pikolóna. V 58 min se pokusil o změnu skóre domácí Doválel, ale jeho bomba skončila bohužel mimo tyče. O tři minuty později jsme se  přece jen dočkali Černý zahrál z boku trestný kop a posadil míč přesně na hlavu rozběhnutého Samka který předskočil ve výskoku gólmana Bártíka  1:0. V 63min vyřešil nebezpečný centr do vápna Minařík. Běží 67min hostující Pikolón uniká Peškovi který jej zastavuje faulem a vidí tak druhou žlutou v utkání a následně pak červenou kartu. Hosté od této chvíle zatlačili domácí před vlastní vápno. Hostující trenér Sobota pak posiluje střídáním ofenzívu. Naši kluci makají na doraz a odkopávají míče co nejdál od vlastní branky. Síly pak docházejí Černému, Eliášovi a Štábovi, kteří jsou postupně střídáni. O střídání si říkají i další naši hráči, ale bohužel to nejde. V 84 min se pak do otevřené obrany dostal Doválel, ale míč mu v poslední chvíli skluzem vykopl Stehlík.V 87min nám pak zatrnulo při jednom závaru ve vápně, ale míč naštěstí končí mimo branku. Derby se pomale blíží ke konci my nikam nespěcháme a takticky se snažíme udržet jednobrankové vedení. Čas pro nás ovšem ubíhá pomale, ale přesto se dočkáváme v 93min hlavní sudí Laštůvka naposled foukl do píšťalky a bitvu o Znojmo tak vyhráváme my a do jarní odvety se tak stáváme nepsanými králi města Znojma.

Řekli po utkání

Ladislav Berka prezident klubu IE Znojmo:
Prvně chci poděkovat klukům za předvedený výkon. Toto utkání odmakali na doraz a odměnou jim jsou tři body. Je jen škoda že takhle nehrajeme i jiná utkání, ale jinak jsem velmi spokojen jak s výkonem tak s výsledkem.  
      
Vloženo Pondělí, 09. říjen 2006 @ 10:30:52 CEST uložil Sam

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři