logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

6. kolo - Veverská Bitýška - IE Znojmo A - 1:2

6.kolo

Veverská Bítýška - IE Znojmo 1:2 (0:0), góly: Kubále, Štáb.

V šesté kole jsme zajížděli na hřiště Bítýšky. Domácí měli oproti jarnímu mužstvu zcela nový tým. V domácím prostředí jsou velice silní a tak nás čekalo moc těžké utkání. K zápasu jsme se navíc dostavili vinou dopravní zácpy v Brně 20min před utkáním. Na trávník pak vyběhla tato sestava:

Minařík,- Truhlář, Kalina, (70min  Doválel), Pešek, Kubošný - Černý (58min  Zika), Samek, Šťava, Ostrý - Kubále ( 88min Eliáš), Štáb.

Od úvodního hvizdu se do nás domácí pustili naplno, velice dobře a důrazně nás napadali na naší půlce a zatlačili nás před vápno. My se nemohli vůbec dostat do tempa. Hned v 10min pak zahrozil domácí Kadeřábek, ale naštěstí jeho střela skončila těsně vedle naší branky. Tlak domácích nadále sílil, ale my statečně odolávali. Na půlku domácích jsme se dostávali jen sporadicky. Do naší první velké šance se dostal až ve 32 min Samek, když prošel domácí obranou, ale samostatný únik neproměnil. Po této šanci se teprve hra trochu vyrovnala. V 35 min měl pak dodrou šanci opět Samek, ale střela z 13metrů skončila vedle. V 39 min neodpískal sudí Novák proti domácím jasný pokutový kop kdy ve vápně gólman podrazil v sólovém průniku Samka. Do kabin se tak odcházelo za bezbrankového stavu.
Do druhého poločasu jsme vstoupili velice dobře. Běžela 48min a Kubále zahrával přímí kop z 22metrů a poslal míč přesně pod šibenici 0:1. V 58 min jsme pak podnikli rychlí brejk, Štáb se pěkně uvolnil přes beka do vápna a podél gólmana poslal náš tým do vedení 0:2. Domácí hned po inkasované brance hru otevřeli a vrhli vše do útoku. Začali nakopávat dlouhé míče do vápna, ale naše obrana odolávala.Náš gólman Minařík pak vyřešil několik nebezpečných centrů. V 68 min jsme, ale přece jen inkasovali po skrumáži ve vápně snížili domácí hlavou na 1:2. Domácí trenéři pak posílají na hřiště dalšího útočníka. Běží 75 min Minařík reflexivně vyráží hlavičku domácího hráče. Jejich tlak narůstá. Domácí obrana pak začíná hrát vabank toho mohl využít Štáb, postupuje z půlky sám na branku, ale míč skončil těsně vedle. V 83min nás pak opět podržel Minařík, když vytáhl ze šibenice tečovanou střelu z přímého kopu na roh. Následný závar před naší brankou končí opět mimo tyče. V 88min pak postupuje sám na branku střídající Zika, ale střela končí těšně vedle. V poslední minutě pak zahazuje další šanci ve vápně Štáb. Rozhodčí nastavuje 4minuty, ale není to nic platné utkání končí a my vítězíme 1:2.
Při zpáteční cestě jsme tři body pěkně oslavili burčákem a zpěvem, kéž by jsme takto mohli slavit častěji. Jedinou vadou na kráse byla porucha  autobusu a náš pozdní návrat domů náhradní linkou.   
 
Řekli po utkání
 
Aleš Doválel obránce:
Pro nás jsou to nesmírně důležité body. Tímto vítězstvím jsme ukázali, že nejsme ten tým který by měl hrát o záchranu, ale naopak se může pohybovat v horní polovině tabulky a věřím že z nás teď budou mít soupeři větší respekt než tomu bylo doposavad.

Radek Minařík brankář
V tomto zápase jsme neměli moc času se pořádně rozcvičit a podle toho také vypadalo prvních 30min. V závěru půle se pak projevila naše slabší stránka a to proměňování vzložených šancí. Naštěstí ve druhé půli jsme to napravili. Po inkasované brance jsme se trochu báli o výsledek ale nakonec vše dopadlo výborně a jsme moc spokojeni s třemi body . Jsem přesvědčen o tom že to nebyli poslední body z venku a ještě nějaké přivezeme.
Jinak jsem spokojen i s výkonem sudího.
 
    Vloženo Pondělí, 18. září 2006 @ 10:32:26 CEST uložil Sam

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři