logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

5. kolo - IE Znojmo A - Kohoutovice - 3:1

IE Znojmo – Kohoutovice  3:1 (2:0), góly: Samek, Štáb, Kubále, asist: Kubále, Samek, Samek.

V pátém kole jsme na našem hřišti přivítali poslední celek tabulky který zatím v soutěži čeká na první body.Na trenérské lavičce má bývalého vynikajícího fotbalisty Romana Kukletu. Od nás se nečekalo nic jiného než vítězství,ale v minulosti jsme se několikrát přesvědčili,že právě tyto zápasy bývají hodně těžké.  Trenéři dali důvěru těmto hráčům:
 
Minařík,- Truhlář, Kalina, Pešek, Kubošný (81min  Dohnal) - Černý (61min  Doválel), Samek, Šťava, Ostrý (73min  Zika) - Kubále, Štáb.

Úvod zápasu se nám docela povedl hned v 8min zápasu se dostal do první šance po rohu k odraženému míči Samek, ale z 12metrů přestřelil hostující branku. Ve 13min se k míči před vápnem dostal Kubále prostrčil ho do vápna na Samka, který střelou k tyči dostal náš tým do vedení 1:0. Po gólu jsme pak nepochopitelně přenechali iniciativu hostům kteří několikrát zahrozili před naší brankou. Přesto se nám ve 28min povedla krásná kombinační akce ve středu hřiště. Míč pak do vápna zatáhl Samek a předložil ho před vybíhajícím gólmanem do prázdné branky Štábovi 2:0. V zápětí mohl měnit skóre Černý, ale sólový únik neproměnil. I když jsme vedli nebyla naše hra v poli moc přesná hodně jsme kazili a nebyli jsme schopni míč udržet na svých kopačkách. V osobních soubojích nám pak chyběl důraz a hosté se proto opět dostávali lehce před naší branku. V 35min nás pak podržel brankář Minařík, kdy zneškodnil sólový průnik hostujícího útočníka.
Nástup do druhé půle měli lepší hosté. My opět kazili jednoduché přihrávky a nemohli se dostat do tempa. Až v 53min se dostal do dobré příležitosti Černý, ale se šancí naložil hodně špatně a vysoko přestřelil. V 58min jsme se, ale přece jen dočkali. Po rychlém brejku Štába se míč dostal k Samkovi, který jej ve vápně posunul lépe postavenému Kubálemu, který už věděl kam s míčem 3:0. Po tomto gólu se na hřiště dostali postupně všichni naši náhradníci. Hra se na obou stranách otevřela, ale tempo hry nebylo moc velké. Naše brejky do hostující obrany byli ve finální šanci hodně nepřesné. I tak jsme ještě nedokázali dotáhnou některé dobré brankové příležitosti do konce. To se naopak povedlo hostům kteří v 83 min snížili na konečných 3:1.

Řekli po utkání:

Tibor Ostrý domácí záložník:
Do utkání jsme vstoupili trochu vlažně přesto jsme se ujali brzo vedení hosté pak zahodili několik šancí. Bylo dost důležité že jsme vstřelili do poločasu druhý  gól. Po třetím našem góle bylo pak utkání rozhodnuto a dohrávalo se v tréninkovém tempu. Naše předvedená hra nebyla dnes optimální stejně tak jako i můj výkon,ale důležité jsou pro nás tři body.

Jaroslav Ludvík trenér domácích
Utkání jsme trochu podcenili,přestože jsme na to hráče upozorňovali. Kromě tří gólů jsme si ještě dokázali vytvořit řadu šancí.Hostům jsme nechávali zbytečně moc prostoru a pouštěli je do šancí. Za stavu 2:0 nás podržel brankář Minařík. Podle mého názoru zcela zasloužené vítězství.
 
Vloženo Pondělí, 11. září 2006 @ 09:40:59 CEST uložil Sam

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři