3. kolo - IE Znojmo A - FC Kuřim - 1:2

IE Znojmo – FC Kuřim 1:2 (0:1), gól:  Kubále, asist: Černý.

Ve třetím kole jsme na našem hřišti přivítali mužstvo Kuřimi které se chce pokusit o postup do vyšší soutěže. Čekalo nás tedy těžké utkání. My chtěli přesto bezpodmínečně bodovat. Důvěru k tomu dostala tato sestava:

Minařík - Truhlář, Kalina, Pešek, Kubošný - Černý (78min Zika), Samek, Poláček (65min Eliáš), Kubále - Doválel (50min Štáb), Ostrý.

Hned od začátku zápasu se na hřišti strhl bojovný zápas. Hosté od začátku prokazovali svou kvalitu, ale my jsme nechtěli zůstat po zadu. V první čtvrthodině jsme si vytvořili několik slibných náznaku šancí, ale nepodařilo se nám je dotáhnout do konce. V 16min pak Minis neudržel střelu s úhlu a na následnou dorážku  jsme špatně zareagovali 0:1. V tomto souboji utrpěl tržnou ránu na hlavě Minis a vypadalo, že budeme muset střídat, ale náš gólman se rozhodl v tomto utkání pokračovat. Po gólu jsme se začali tlačit více do předu a hosté nám ukazovali svou silnou stránku a to byl přechod z obrany do útoku, ale většina jich skončila před vápnem. Utkání začalo být trochu více ostré a nepřispěl k ní ani hlavní sudí. Na toho jsme se zlobili v 25 min kdy se bál odpískat jasný penaltový šlapák na Kalinu ve vápně. Do dobré šance se dostal i Černý, ale jeho střela skončila těsně vedle branky tak jako i střelecký pokus Kaliny. První poločas pak skončil o dvě minuty dříve kdy na hřiště vnikl hostující masér a nechtěl hřiště opustit a snažil se vyprovokovat incident.

Ve druhé půli v 50min poslal trenér Ludvík na hřiště Štába a stáhl Roháka. V 65min se pak zranil Poláček. Utkání ve druhém poločasu bylo opět bojovné převáželo hodně osobních soubojů.My se stále více tlačili do útoku a hosté opět podnikali nebezpečné brejky, ale jejich zakončení nebylo přesné. V 70min unikl z prava Štáb našel ve vápně Sama, ale ten váhal se zakončením. V 75 min jsme se přesto dočkali kdy po se po pěkné akci ze zadu dostal míč k Černému který přesným centrem našel ve vápně Kubáleho a ten s přehledem vyrovnal 1:1. Po gólu jsme chtěli utkání zvrátit na svou stranu a nejblíže k tomu měl Sam když ho pěkně na vápně našel Štáb, ale domácí kapitán nepochopitelně s míčem otálel a gólovou šanci tak prohospodařil. Ovšem to ještě nebylo vše běžela 91min Kalimero dlouho otálel s odkopem a míč se pak dostal do našeho vápna kde nešťastně padl na ruku Ostrému a byla z toho penalta 1:2. Do konce zápasu jsme pak už nic nestihly a tak jsme opět prohráli a jako v posledních našich zápasech nevyhrál lepší ale šťastnější tým. Zatím nám ten fotbalový bůh moc nepřeje, ale doufejme, že se k nám opět přikloní. Jinak o tvrdosti a bojovnosti zápasu svědčí i počet žlutých karet ve kterém jsme také prohráli 5:7. Hosté ukázali že mají kvalitní fotbalový tým, ale realizační tým jim hodně zaostává v oblasti chování během zápasu i po zápase.

Milan Samek kapitán týmu:
Jsem hodně zklamán z toho jak utkání skončilo hlavně i proto že jsem měl na noze tři body které by nám hodně pomohli hlavně co se týče pohody a klidu takhle musíme opět týden čekat na vysněné body.Je pravdou že utkání by více slušela  remíza, ale ani ta nám nebyla přána. My se na každý náš gól moc nadřeme a soupeřům tam padají úplně zadarmo i když je pravda že po našich chybách.

Vloženo Úterý, 05. září 2006 @ 09:08:06 CEST uložil Sam