logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

19. kolo - IE Znojmo B - Přimětice - 9:0

IE Znojmo B - Přímětice 9:0 (3:0), góly: Štáb 5x, Ostrý Petr 2x, Vyorálek, Doválel.


V 19. kole přivítal náš B tým na svém hřišti mužstvo Přímětic, které dokázalo v minulém kole vyhrát na hřišti Konic. Náš tým chtěl naopak potvrdit svoji roli favorita. Trenér Jiří Samek nemohl počítat s mozkem týmu Klaškem, ale na jeho místo nominoval florbalového špílmachra Ostrého Petra. Sestava tak vypadala následovně:
 
Polášek - Pojer Michal, Dočekal, Navrkal, Logr - Jakub, Ostrý P., Pavelka, Medowarski - Štáb, Vyorálek.

Od první minuty utkání se naši borci do svého soupeře zakousli. Jejich úsilí sklízí ovoce již v 11min, kdy unikl středem obrany Štáb a poslal náš tým do vedení 1:0. Naši hráči kombinují mají daleko lepší pohyb než soupeř a mají další šance. Druhý gól  přidáváme  ve 18 min kdy Vyorávek nachází krásnou přihrávkou Štába který nedává šanci gólmanovi hostí  a je to 2:0. Hosté se občas dostanou na naší polovinu, ale jejich zakončení je hodně nepřesné. Na naší straně pak odmítne aktivní Štáb přidat hattrick kdy ve dvou vyložených šancích dává vyniknout gólmanovi hostí. O další vzrušení(ovšem mimo hřiště) se postarala obsluha nové udírny, kdy se zakoukala do útočné hry našeho týmu a ve 23minutě nechala nečekaně vzplanout obsah uvnitř. Její kouř vytvořil oblak dýmu který by nám mohli závidět i sparťanští roudies.  Naštěstí tato nehoda neměla vliv na vývoj utkání. Do konce poločasu dominuje na hřišti jen jedno mužstvo. Třetí gól do šaten pak zaslouženě přidává v 45min Vyorálek po akci Štába.
Do druhé půle dělá trenér Samek jednu změnu místo Medyse nastupuje po dlouhé pauze exkapitán Rejsek, ten svou přítomností na hřišti upoutal pozornost vcelku slušné návštěvy, která se přišla podívat na sobotní utkání, zvláště pak přítomné maminky (ty se na utkání sešly v hojném počtu) zapomněli hlídat své ratolesti při pohledu na tohoto borce. Jeho přítomnost na hřišti jakoby měla kouzelný efekt a v rozmezí minut  48 až 51 padají další dva góly 5:0. Utkání je prakticky rozhodnuto a dohrává se v exhibičním tempu našeho týmu. Hráči se fotbalem baví a  předvádějí krásné akce. Padá gól za gólem Štáb svou bilanci rozšiřuje na pět branek další dvě přidává florbalista Ostrý Petr, který od 65minuty může na hřišti kombinovat se svým bratrem z áčka Tiborem. V 80 min je již stav utkání 8:0 branku v té době přidává i další člen áčka  Rohák( nahradil zraněného Logra) jehož nepříjemnou střelu  si sráží přímětický obránce do vlastní banky. Další velkou šanci zahazuje Rejsek ,který postupuje s míčem sám na branku a možná z lítosti jak soupeř trpí nabral nepochopitelně směr k rohovému praporku a zapomněl zakončit. Další šance přicházejí jak na běžícím pásu.Své šance zahazuje postupně Vyorálek, Ostrý Tibor, Rohák a další. Při stavu 9:0 pět minut před koncem utkání se začíná prezident klubu bát o to, aby nepadl desátý gól, který by naše nově namontovaná světelná tabule nebyla schopna zapsat. Naštěstí pro něj a možná i pro hosty píská hlavní sudí Peřinka do píšťalky naposledy a ukončuje tak sobotní střelecké hody našeho béčka.

Řekli po utkání:

Jiří Samek trenér
Do utkání jsme šli s tím, že nesmíme připustit to co v minulém kole, aby šel soupeř do vedení. To se nám povedlo splnit a hned v úvodu jsme dali gól který nás uklidnil. Pak jsme utkání jednoznačně ovládli a měli ho jasně pod kontroval. Po třetím gólu do šaten bylo utkání prakticky rozhodnuto. Ve druhé půli se naši hráči utkáním bavili a výsledek mohl být i dvouciferný.

Vloženo Pondělí, 23. duben 2007 @ 12:36:55 CEST uložil Sam

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři