logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

14. kolo - IE Znojmo B - Jaroslavice - 2:2

IE Znojmo B - Jaroslavice 2:2 (0:0), góly: Kubále, Krejčí - Opatřil,Schoř.

V zápase o první místo v tabulce byly Jaroslavice lepším týmem,nám se naštěstí podařilo vyrovnat v posledních 3 minutách.

Sestava:

Papai - Eliáš, Dočekal, Dohnal, Meister - Ostrý, Samek, Klaška(c), Kubále - Vyorálek, Krejčí.

V souboji o první místo v tabulce přivítalo naše béčko na svém hřišti tým Jaroslavic. Do zápasu lépe vstoupili hosté a od začátku byli lepším týmem,my jsem působili ustrašeně. Ve 12. min. zahrával přímý kop Kukleta,ale Papai vyrazil. My jsme se osmělovali pomaleji,až ve 21. min. střílel z hranice vápna k tyčce Klaška,ale golman hostů chytl jeho střelu. Klaška byl při chuti a ve 26. min. vypálil z dálka střelu,která se otřela o břevno. Od té doby jsem konečně začali hrát naší hru,ve 28. min. pronikl po straně Vyorálek,našel ve vápně Kubáleho,ale tomu se střela levačkou nepovedla. Ve 29. min. vystřelil z dálky Meister,ale jeho střela šla vedle. Ve 32. min se v dobré příležitosti objevil Vyorálek,ale jeho střela byla velmi slabá a hlavně nepřesná. Ve 33. min. se ke střele dostal Samek,ale střílel jen do golmana. Ve 41. mim. dostal žlutou kartu za keci Opatřil. Ve 43. min střílel kostující Kadlec,ale naštěstí vedle. Ve 45. min. dostal žlutou kartu Klaška.Poločas skončil bez branek.

 Do druhého poločasu opět vstoupili lépe hosté. Ve 49. min. rozhodčí neodpískal na půlce jasný faul,přestože si dával píšťalku do úst,někteří naši hráči přestali hrát a toho využil Opatřil, který se dostal až sám před Papaie a svou šanci proměnil 0:1. Náš tým se okamžitě pokusil vyrovnat,v 50. min. nebezpečně střílel Ostrý. V 59. min. nebezpečnou střelu hostů vyrazil Papai. V 70 min. se ve velké šanci objevil Meister, ale špatně zpracoval míč na malém vápně. V 81. min. přišla druhá rána,kdy Samek ztratil míč a soupeř vysunul do brejku Schoře a ten se sám na golmana nemýlil 0:2. V té době to vypadalo s námi velmi bledě. V 84. min. dostal žlutou kartu Ostrý. V 87. min. hlavičkuje dobře po centru zprava Kubále, ale golman hostů skvěle chytá. V 89. min. předvedli pěknou kombinační akci Samek a Kubále a druhý jmenovaný snížil 1:2.Ve stejné minutě dostává žlutou kartu Meister. Chybí poslední minuta a náš tým se nevzdává a vrhá se do útoku. V 90. min. se po závaru dostáva míč na vápně k Eliášovi, ten ho ranou napálil zpět na bránu, kde se míč odrazil k volnému Krejčímu a ten vyrovnal na konečných 2:2. Bylo to velmi hektické utkání hlavně v závěru a my může být rádi za bod,díky kterému nadále zůstáváme ve hře o postup.

Vloženo Úterý, 14. listopad 2006 @ 17:31:47 CET uložil GeorgeBest

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři