logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

13. kolo - Dobšice B - IE Znojmo B - 0:7

Dobšice B - IE Znojmo B 0:7 (0:2), góly: Vyorálek 4, Meister, Krejčí, Pojer Miloš.

V neděli dopoledne zavítalo naše béčko do Dobšic. Pro nás velmi
důležité utkání se stalo exibicí našeho týmu.

Sestava:                     Krčál
                  Eliáš,Dočekal,Dohnal,Meister
Kubále(Ostrý),Klaška(c)(Mich.Pojer),Mil.Pojer,Jakub
                           Vyorálek,Krejčí

V neděli dopoledne zavítalo naše béčko do Dobšic. Od začátku utkání jsme byli jasně lepším týmem. Už v 6 min. se po standartce dostal míč k Vyorálkovi a ten z vápna propálil vše,co mu stálo v cestě 1:0. Domácí tým se snažil okamžitě vyrovnat a málem se jim to hned s náseldující akce povedlo,ale naštěstí se jim z velké šance nepodařilo skórovat. Ve 12 min. nebezpečně střílel Kubále,ale jeho střela šla jen těsně vedle brány. Ve 13 min. šel sám na golmana Krejčí,ale jak je u něj poslední dobou zvykem, gól nedal. Ve 21 min. se opět ve velké šanci objevil Krejčí,ale golman vyrazil jeho střelu na roh. Ve 22 min. dostal žlutou kartu Meister. Ve 27 min. se ocitl sám před golmanem Vyorálek,ale ani on neuspěl. Ve 29 min. utekl po lajně Krejčí,přihrávkou na malé vápno hledal Vyorálka,ale ten nedokázal trefit míč. Ve 33 min. se ke střela z vápna odhodlal Klaška,ale jeho střela skončila na břevně. Ve 37 min. se do míče za vápnem opřel Miloš Pojer a prostřelil domácího golmana 2:0. Ve 40 min. utekl po straně Krejčí,udělal kličku vybíhajícímu golmanovi,ale pokazil následný centr před prázdnou bránu. Do druhého poločase jsem opět vstoupili velmi aktivně. Ve 47 min. po centru Jakuba dáva Kubále hlavičkou nad bránu. Ve 49 min. vystřelil z 20 metrů Meister a domácí golman nepochopitelně jeho střelu propustil za svá záda 3:0. Ve 49 min střílí Jakub z hranice vápna nad bránu. V 50 min. střídá Ostrý Kubáleho. V 52 min. stříli z harnice vápna Vyorálek a zvyšuje na 4:0. V 55 min. se připomněli i domácí a střelou z 20 metrů trefili břevno. V 58 min. se na druhý pokus prosadil Krejčí a zvyšuje na 5:0. V 63 min. si s domácím obráncem i golmanem pohrál Vyorálek  a dal svůj třetí gól v zápase 6:0. V 70 min. vystřídal Klašku Michal Pojer. Konečnou podobu výsledku dal v 88 min Vyorálek,kterým svým čtvrtým gólem stanovil konečné skóre 7:0 pro náš tým.
Jelikož Jaroslavice stále nikde neklopýtli,ztrácí naše béčko na ně stále jeden bod. Tento víkend přivítáme Jaroslavice na našem hřišti,tak přijďte všichni povzbudit náš tým,protože to bude jedno z nejdůležitějších utkání sezóny! Hraje se v neděli 12.11 od 13:30!
 
Vloženo Úterý, 07. listopad 2006 @ 16:42:25 CET uložil GeorgeBest    

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři