5. kolo - Bantice - IE Znojmo B - 1:3

Bantice - IE Znojmo B 1:3 (0:0), góly - Mossmer, Vyorálek, Pojer Michal.

Tentokrát naše béčko zavítalo do Bantic. Utkání, ve kterém jsme prohrávali, jsme naštěstí dokázali otočit v posledních dvaceti minutách.

Sestava:                               Krčál
                             Dohnal,Mossmer,Dočekal,Zika
               Jakub (Matějíček),Pavelka,Klaška,Meister (Fila)
                                 Michal Pojer,Vyorálek (Holzbauer)

Tentokrát zavítalo naše béčko do Bantic.Věděli jsme,že nás čeká težké utkání. Ze začátku se hrálo spíše ve středu hřiště. Ve 13 min. vysouval do šance Michala Pojera Klaška,ale akci zmařil včasným vyběhnutím golman domácích. Ve 34 min. našel Meister Vyorálka,ale ten s místa penalty trefil pouze nohy golmana. Ve 34. min. po sražené střele hlavičkovali domácí vedle naši brány. Ve 40 min. pěkně vysunul Mossmer Meistera, ten šel sám na golmána, ale bohužeů neuspěl. Ve 43 min. Michal Pojer přitukl míč Klaškovi a ten z harnice vápna střílel tesně vedle.Poločas teda skončil bez branek.
Hned na začátku druhého poločasu střílel Klaška z vápna nad bránu domácích. V 50 min. vystřídal Meistera Fila,který se postavil na kraj obrany a Zika se posunul do zálohy. V 60 min. neuhlídal po standartce náš obránce domácího Katolického a ten se zblízka nemýlil. V 63 min. vystřídal Matějíček Jakuba. V 70 min. se do šance dostal Michal Pojer,ale jeho střela byla nedůrazná.Naštěstí v 71 min. se z 30 metrů pěknou střelou trefil Mossmer.Od toho momentu jsme byli jasně lepší. V 75 min. se skvělou akci prezentovala dvojice Vyorálek Pojer ,kteří skvěle vyřešili brejkovou situaci, narazili si spolu míč a Vyorálek šel sám na golmana,udělal mu kličku a dal s přehledem gól. V 78 min. zahrozili domácí,ale stříleli naštěstí nad. V 80 min. nádherně vysunul Mossmer Pojera a ten, i když byl tísněn obráncem, poslal míč kolem golmana do brány. V 83 min. se do brejku dva na jednoho dostali Vyorálek a Pojer,ale z této akce vytěžili jenom roh.V 90 min. při taktickém střídání se na hřiště dostal místo Vyorálka Holzbauer.
Za smínku ještě stojí hrozný výkon rozhodčího, který pískal proti nám nesmyslné fauly. Z jednoho z nich jsme inkasovali.Ale musíme poděkovat klukům,že i za nepříznivého stavu dokázali utkání otočit.

Vloženo Neděle, 10. září 2006 @ 20:33:17 CEST uložil GeorgeBest