logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

4. kolo - IE Znojmo B - Konice - 1:0

IE Znojmo B - Konice 1:0 (0:0), gól: Klaška.

Tak po delší době jsme se konečně dočkali a na domácím hřišti porazili Konice. Utkání,které bylo plné osobních soubojů rozhodla penalta,kterou s přehledem proměnil kapitán domácího týmu Klaška.

Sestava:Krčál - Dohnal(Rossíwal),Dočekal,Mossmer,Zika - Pojer Mil.,Pavelka (Matějíček),Klaška(c),Meister - Krejčí,Vyorálek(Navrkal)

Do utkání jsem vstoupili s odhodláním vstřelit co nejdříve gól a prvních 15 minut se hrálo na jednu bránu. Za zmínku stojí akce,kdy se na křídle uvolnil Krejčí, postupoval ze strany do vápna,přihrávkou na velké vápno našel Klašku,ale ten prováhal správný moment ke střele a pak trefil před sebou stojicího hráče. Další velkou šanci měl po rohu Vyorálka Krejčí,který z malého vápna ale hlavičkoval nepřesně. Po té se osměleli i hosté z Konic,ale k nebezpečnému zakončení se nedostali. V 25. minutě nebezpečně vystřelil z dálky Meister,ale golman hostů jeho střelu bezpečně kryl.Ve 35. minutě se v nadějné pozici opět po výborném uvolnění Krejčího nacházel Vyorálek,ale míč před ním na poslední chvíli tečoval jeden z obránců,jinak by dával gól do prázdné brány. Za zmínku s prvního poločasu ještě stojí akce Ziky,který si narazil míč s Klaškou a nebezpečně vystřelil po zemi těsně vedle branky.O poločase jsem nabádal hráče,ať dál hrají hlavně ze zabezpečené obrany a že ten tížený gól určitě padne.

Hned na začátku druhého poločasu se ve velké šanci po chybě hostujícího obránce objevila dvojice Vyorálek - Klaška,ale Vyorálek,místo toho,aby přistrčil míč Klaškovi,tak se snažil situaci vyřešit sám a míč kopl hodně mimo.Jeden z klíčových momentů nastal asi v 55 minutě,kdy byl právem po druhé žluté kartě vyloučen hostující Svoboda! Konice se pak stáhli do defenzívy a nám dělalo problémy se prosadit. V 60 min. vystřídal Pavelku Matějíček a za další 3 min. vystřídal Navrkal Vyorálka,který težce nesl své střídání.I když byl asistent Linhart kritizován za své střídání, jeho záměr vyšel. Navrkal se postavil na kraj obrany,Zika se posunul na kraj zálohy a Meister do útoku. Hlavně mladý Zika byl na kraji zálohy hodně aktivní. V 70 minutě jsme se po faulu na Meistera dožadovali odpískání penalty, ale rozhodčí nás nevyslyšel. Z plynoucím časem se asistent trenéra,který měl tentoktrát na starost všechno sám,protože hlavní trenér Samek z neznámých důvodů přišel pozdě,se rozhodl vysunout dopředu i Dohnala a hráli jsem na tři útočníky. Asi v 80 min. byl ve vápně falouvaný Meister a penaltu bezpečně proměnil Klaška. Pak musel pro svalové potíže vystřídat Dohnal. Místo něho nastoupil Rossíwal, který se postavil do útoku a do obrany se stáhnul Meister. Ve zbývajícím čase se Konice pustili do útoku a po jedné standartce byli i blízko k vyrovnání, protože nepochopitelně zůstali tři volní hráči na malé vápně! Naštěstí pro nás jeden z nich mířil vedle. 3 min. před koncem se ještě v obrovské šanci objevil Matějíček,který se štěstím přešel přes dva hráče, ale v tváři tvář golmanovi neuspěl.Pak už jen následoval závěrečný hvizd rozhodčího a my se po dlouhé době opět radovali ze zaslouženého vítezství nad Konicemi.
Vloženo Pondělí, 04. září 2006 @ 00:46:54 CEST uložil GeorgeBest

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

21. září 2020

Naši sponzoři

Reklamní blok