logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

20. kolo - Ivančice - IE Znojmo A - 2:1

Ivančice - IE Znojmo 1:2 (0:0), gól - Kubále.

Ve 20. kole zajížděli naši borci na druhý tým tabulky do Ivančic. Domácí prohráli v minulém kole na hřišti Mor. Slávie. Naši kluci chtěli odčinit porážku od Tasovic. Trenér Pěnkava udělal v sestavě jednu změnu - od začátku naskočil Urválek místo Samka. Sestava tak vypadala následovně. 

Minařík - Kalina - Eliáš, Kubošný, Tkadlec - Ostrý T. (80 - Turek), Černý, Šťava (85 Doválel), Urválek - Kubále, Štáb (72 Samek).

První poločas přinesl na těžkém terénu pohledný fotbal. Naši kluci hráli koncentrovaně a je škoda že v prvním poločase nedokázali vsítit branku. Nejblíže k tomu měl Kubále, který se dvakrát v rozmezí mezi 25- 35 minutou ocitl tváří tvář domácímu gólmanovi,ale ani v jednom případě jej nepřekonal. Jinak se hrál fotbal nahoru dolů.

 Druhá půle pokračovala ve stejném stylu. V 65 minutě uvolnil Kalina na levé straně Urválka,který milimetrově našel hlavu Kubáleho, který v pohodě poslal náš tým do vedení 0-1. Naše radost ovšem trvala jen čtyři minuty. Kubošný v souboji před vápnem přistrčil Čožíka. Sám postižený se ujal provedení přímého kopu a ukázal proč je nejlepším střelcem soutěže 1-1. Za dalších osm minut se skóre měnilo opět. Domácí zahrávají trestný kop od lajny a dlouhý centr zapadl k překvapení všech přesně na dlouhou tyč 1-2. Naši kluci jsou po gólu trochu rozhozeni. Tlačí se k soupeřově brance, ale obrana domácích funguje spolehlivě. Do jediné šance na vyrovnání se dostává Kubále po přihrávce od Samka,ale k zakončení mu chybí milimetry. Závěr utkání je nervózní na hřišti se přiostřuje padají žluté. Sudí nastavuje čtyři minuty, ale domácí už nepřipouštějí vyrovnání.

Je škoda že jsme v tomto utkání nedokázali bodovat,navíc když jsme šli do vedení. Předvedená  hra nebyla vůbec špatná a nebyli jsme určitě horším týmem což potvrdili i domácí fanoušci. Zápasy se ovšem hrají na branky a Ivančice vsítili dvě a proto vyhráli.

Řekli po utkání

Tomáš Pěnkava trenér

Dnešní utkání jsme hráli celý první poločas velice dobře. Po vstřelení prvního gólu jsem věřil že tady něco uděláme,ale bohužel dva nešťastné góly během deseti  minut rozhodli o opaku, Navíc pokud chceme uspět s takovým týmem jako jsou Ivančice musíme proměnit šance které jsme měli,ale to se nám bohužel podařilo jen jednou, Domácí naopak vytěžili z minima maximum a dnes tak vyhrál šťastnější než lepší tým.  

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři