logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

18. kolo - IE Znojmo B - Přimetice A 0:2

18. kolo

IE Znojmo B - Přimětice - 0:2

Ve druhém jarním domácím zápase jsme přivítali na našem hřišti městského rivala z Přimětic. Trenéři poslali na trávník tuto sestavu:

Polášek - Navrkal (75 - Benda), Logr, Pavelka (70 - Poláček), Pojer Miloš - Jakub, Ostrý M., Truhlář, Dočekal (70 - Holzbauer) - Meister, Vašíček.

Utkání, které bych nejraději ani nekomentoval, začalo vzájemným oťukáváním obou mužstev. To trvalo prakticky celý první poločas, než se hostům podařilo vstřelit branku po nedůsledném obsazení hostujícího útoku. Potom se hosté uzavřeli a prakticky nás k žádné vážnější akci nepustili. Naše hra byla zezzubá a se spoustou nepřesností. Přechod do útoku byl komplikovaný a hosté velmi dobře bránili. Musím podotknout, že se hostům v prvních minutách utkání zranil jejich golman a na jeho místo nastoupil náhradník (údajně nikdy nechytal). Do šaten se tedy odcházelo za nepříznivého stavu 0:1.

Druhá půle začala prakticky stejným obrazem hry jako ta první. Nebyli jsme schopni si vytvořit vyloženou gólovou šanci. Naše pokusy končili u náhradního brakáře a vlastně jsme jej vůbec neprověřili. O bojovnosti naši hráči slyšeli možná v televizi při utkáních anglické nejvyšší soutěže, ale na hřišti to nebylo vidět. Kolem 70. minuty udělali trenéři změny v postavení hráčů na hřišti, ve víře, že se na naší hře něco změní. Opak byl pravdou. Po jednom z útoků fauloval Miloš Pojer na hranici pokutového území a hlavní rozhodčí nekompromisně ukázal na značku pokutového kopu. Tuto šanci hosté využili a bylo to 0:2. Ke konci jsme si sice vypracovali několik slibných šancí i my, ale žádnou z nich se nám nepodařilo proměnit a tak utkání skončilo pravděpodobně zaslouženou výhrou hostů. A to ještě Ťapin (gólman) zlikvidoval minimálně dvě vyložené šance.

Utkání se nám prostě nepovedlo a je třeba na něj co nejrychleji zapomenout a soustředit se na další zápasy. Konec konců ani našim soupeřům na čele tabulky se údajně také dnes nevedlo a tak ztráta na čelo tabulky není propastná.

DSC01606

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři