logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

20. kolo - IE Znojmo B - Dobšice B - 3:1

dsc01616 IE Znojmo B - Dobšice B - 3:1 (2:0), góly: Kubále, Poláček, Ostrý M.

Sestava:  Polášek - Truhlář, Dočekal, Pavelka (Mossmer Mar.), Navrkal - Holzbauer, Poláček (Ostrý Mir.), Černý, Meister (Pojer Mich.) - Kubále, Vašíček.

 

V dalším domácím kole jsme na našem hřišti přivítali k místnímu derby celek Dobšic B. V nedělním dopoledni za krásného počasí začalo utkání v rychlém tempu a slibovalo kvalitní hru. Byli přítomni tři delegovaní rozhodčí + jeden delegát svazu. Naše hra se od počátku dařila a tak již ve 12. minutě se po pěkné akci trefil Dan Kubále. 1:0. V dalším průběhu hry hosté značně znervózněli a především vůči hlavnímu rozhodčímu měli neustále nějaké připomínky. My jsme se tentokrát kupodivu nenechali k podobným praktikám vyprovokovat. Po jednom ze slovních urážek hrubšího zrna se nechal lacino vyloučit hostující útočník, a tak jsme se ještě v průběhu první půle dostali do výhody přesilovky. Těsně před koncem poločasu (44. minuta) se nám dokonce podařilo Ondrem Poláčkem (tedy Drdou) zvýšit na 2:0 a za tohoto stavu se šlo do kabin.
Ve druhé půli pokračovala vcelku solidní hra, ale měla už více nepřesností. V 69. minutě se nám podařilo ještě Mirkem Ostrým zvýšit na 3:0. Hosté se však ani v deseti lidech nevzdávali a po jednom z útoků snížili na 3:1. Na další góly již však neměli dostatek sil a především svou vlastní nedisciplinovaností tak nakonec prohráli 3:1.
Celé utkání bylo natočeno Františkem Duhajským, tak že by mělo být k dispozici v průběhu příštího týdne.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři