13. kolo - IE Znojmo dorost - Dobšice

IE Znojmo – Dobšice 1-5 (0-2) , gól: Mossmer.

Hereči - Rendl, Ocelák, Dufek, Moosmer - Chlubna, Samek, Šperl, Hagendorfer - Kafka, Sovjak,

Střídání (Kir, Dufek Jiří, Soukup).

Ve 13 kole přivítali naši kluci na domácím hřišti druhý tým tabulky. Mužstvo s ambicemi na postup. Nám se nepovedl vstup do utkání. A hned ve 3 a 7 minutě jsme lacině inkasovali 0-2. To nás trochu zaskočilo. Kluci se postupem času uklidnili a mohli snížit po rohovém kopu Hagendorfem, ale tomu chyběl větší důraz. V poli jsme soupeři byli více než vyrovnaným soupeřem. Ovšem od třetí branky nás zachránila tyč ve 30 minutě. V poslední minutě prvního poločasu měl velkou šanci na snížení Sovjak po pěkné přihrávce Samka, ale překopl vysoko branku.

Ve druhé půli hráli oba týmy od vápna k vápnu a bylo k vidění bojovné utkání, které se zlomilo v 72 minutě kdy nepovedený centr jednoho Dobšických hráčů zapadl na zadní tyč 0-3. Další dvě branky následovali během osmi minut. Snížit se podařilo Mossmerovi hlavou po centru Samka. Ten samý hráč mohl přidat i druhý gól, opět hlavou tentokrát po rohovém kopu Kafky, ovšem hostující gólman byl na místě.

Řekli po utkání..

Samek Milan nový trenér dorostu:

Naši kluci podali v poli velmi dobrý výkon a výsledek je pro ně hodně krutý. V bojovnosti nasazením a fotbalovosti jsme se soupeři vyrovnali ovšem doplatili jsme na nezkušenost našeho gólmana Herečiho který je věkem ještě žákovská kategorie a takové zápasy ještě nechytal.