IE Znojmo dorost - Šatov 3:1

IE Znojmo - Šatov 3-1 (1-1), góly: Sovjak 2x, Šperl.

Sestava: Hereči- Reindl, Ocelák, Kir , Moosmer,- Dufek , Samek, Martínek, Hagendorfer,- Kafka, Sovjak.

Střídání - Šperl, Hanzal, Soukup, Drmota.

V 15. kole přivítali naši rostenci na svém hřišti Šatov. Vstup do utkání jsme měli hodně dobrý, ale koncovka byla více než mizerná. To co nedal Sovjak, Kafka, Martínek, Samek bylo trestuhodné a trest přišel v 30 minutě kdy chyboval náš mladík v brance Heréči, kterému vypadl lehký míč do branky 0:1. Před tímto momentem chytil dvě jasné šance. Našim klukům se do poločasu podařilo vyrovnat. Kdy důrazný Sovjak protlačil míč do branky 1:1.

Ve druhé půli jsme měli stálou územní převahu,ovšem naše střelecké pokusy končili mimo tyče. Na 2:1 dal opět Sovjak po pěkné přihrávce od Mossmera 2:1. V 75 minutě přidal pojistku Šperl po svém minutovém pobytu na hřišti ukázal jak se mají proměňovat šance 3:1. Do konce utkání hrálo už jen jedno mužstvo. Naši mladíci však už nedokázali vsítit další branky. Hosté ze Šatova v závěru jen diskutovali s rozhodčím a nevěnovali se hře a to jak hráči, tak celá Šatovská lavička.

Samek Milan trenér:

Kluci dnes hráli s nasazením a chutí, ale koncovka byla hodně špatná. Po obdrženém gólu nám chvilku trvalo než jsme se opět dostali do hry, ale naštěstí jsme stihli do poločasu alespoň vyrovnat. Ve druhé půli jsme po gólu na 2:1 měli utkání jasně ve své moci a v pohodě ho dovedli do konce.