logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

16. kolo - Vranov n. D. - IE Znojmo dorost - 3:4

Vranov - IE Znojmo 3-4 (2-1), góly: Kafka 2x, Hagendorfer, Hanzal.

Sestava - Drmota - Reindl, Ocelák, Kir, Moosmer - Dufek, Samek, Martínek, Hagendorfer - Šperl, Sovjak. Střídání - Chlubna, Soukup, Hanzal Petr.
 
 

V 16 kole zajížděli naši mladíci na hřiště Vranova. Na podzim si náš soupeř odvezl z našeho hřiště 14 gólu, ale všichni jsme věděli že na domácím trávníku, který jen tak tak splňuje regule ČMFS to nebude vůbec jednoduché. Vše tomu nasvědčovalo hned od první minuty. Soupeř si vytvářel nebezpečné závary ze standardních situací. Naši kluci měli v prvních 30 minutách několik slibných příležitostí skórovat, ale buď vinou terénu nebo zbrklostí nebyli schopni dopravit míč do sítě. Šance našich měli Kafka, Hagendorfer, Martínek. Domácí trestali naše šance v 35 minutě, po autovém vhazování do vápna tečoval míč do sítě jeden z domácích útočníků 1:0. Naše odpověď naštěstí na sebe nenechala dlouho čekat. V 36 minutě vyrovnal po rohovém kopu Kafky Hagendorfer, když dokopl míč po závaru do branky. Do kabin jsme přesto odcházeli s jednogólovým mankem, když se domácí trefili krásnou střelou z 25metrů pod břevno z trestného kopu.

 

Do druhé půle udělal trenér Samek změnu v sestavě, kdy poslal na hřiště Petra Hanzala místo Dufka. Ten hned ve druhé minutě vyhrál osobní souboj míč se odrazil ke Kafkovi, který lobem překonal vybíhajícího gólmana 2:2. Naše radost trvala jen malou chvíli. Domácí o tři minuty později využili chyby mladíčka Reindla na postu libera a ze samostatného nájezdu zvýšili opět vedení 3:2. Od tohoto gólu začali naši kluci makat a bylo cítit že dnes nechtějí prohrát. Aktivně útočili na branku domácích, ale nemohli se na malém a nerovném terénu dostat do vyložené šance. Velká zbraň byli standardní situace zahrávané Kafkou a souboje ve vápně. Přesto jsme mohli vyrovnat po ideální přihrávce Kafky na Samka,kterého ve vyložené šanci vychytal domácí gólman. To se nakonec se našim klukům podařilo až v 76 minutě, kdy se k míči z trestného kopu postavil Kafka a krásnou střelou přesně k tyči vyrovnal na 3:3. Naši mladíci cítili že mohou toto utkání zvrátit. Sil na to jsme měli daleko více než domácí. Trenér Samek posiluje ofenzívu dalším střídáním. Tento tah se ukázal jako správný. V 85 minutě chybí ke gólu opravdu milimetry. Hlavičku Mossmera vyráží z prázdné branky náš Hanzal, kterého míč trefil do zad. Další gól nám kazí sudí odpískáním útočného faulu. Tlak našeho týmu se stupňuje. Běží 87 minuta střílený roh Kafky se dostává až na zadní tyč, kde se důrazně hlavou prosazuje střídající Hanzal Petr a zajišťuje našemu týmu jednogólový náskok 3:4. Radost je obrovská. Naši kluci dohrávají utkání takticky a jen jednou pouštějí domácí do šance, se kterou si gólman Drmota v naší brance poradil. Sudí nastavuje dvě minuty, ale naši borci si vydřené vítězství hlídají a po konečném hvizdu si vychutnávají blažený pocit vítězství.

 
 
 

Řekli po utkání

 

Samek Milan trenér:

 
 

Jsem moc rád že jsme si odvezli tři body z Vranova. Nebylo vůbec jednoduché se vypořádat s terénem a velikosti hřiště. Utkání to bylo velmi dramatické a vyhrát brankou těsně před koncem je moc příjemné navíc když jsme třikrát dotahali jednobrankové manko,ale myslím že kluci šli tomu vítězství naproti a vyplatila se jim agresivita a vůle po vítězství s jakou k tomu přistoupili. Všem jim chci za výkon poděkovat.

{gallery}fotbal/Foto ze zapasu/Vranov-IEdorost-13042008{/gallery}

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři