logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

19. kolo - IE Znojmo - Suchohrdly u Zn. - 5:2

IE Znojmo – Suchohrdly u Zn 5:2(2:2), góly - Mossmer 2x, Hagendorfer, Soukup, Hanzal Petr.

Sestava - Drmota - Reindl, Ocelák, Kir, Moosmer - Dufek, Martínek, Hagendorfer, Chlubna - Kafka, Sovjak.

Střídání - Šperl, Hanzal Petr, Soukup.

V 19. kole přivítali naši mladíci na hřišti tým, který nás na zimním turnaji porazil. To že to nebyl výsledek náhodný, dokázali hráči ze Suchohrdel i na našem hřišti. Bojovně naladění hosté měli ze začátku utkání navrch. Navíc se ujali vedení krásnou střelou z 22. metrů, která zapadla přesně pod levou šibenici 0:1. O několik minut později jsme inkasovali opět po chybě gólmana 0:2. Vypadalo to velmi špatně. Jako správný kapitán se však ukázal Marek Mossmer. Nejprve hlavou po rohu Kafky snížil na 1:2. A následně chladnokrevně proměnil pokutový kop 2:2. To už jsme vyrovnali nejen gólově, ale srovnali jsme i herně. Závěr poločasu jsme už byli lepším týmem.

Do druhé půle jsme vstoupili skvěle. Trestný kop Kafky hostující gólman neudržel a Hagendorfer byl tam, kde bylo potřeba 3:2. V této fázi máme tvrdé a bojovné utkání pod kontrolou. Hraje se převážně na polovině hostů, k naší brance se dostávají jen zřídka. Na rozdíl dvou branek upravuje do druhé půle nastoupivší Hanzal Petr, který svým důrazem ve vápně dává na 4:2. V 85. minutě přidává poslední branku mladíček Soukup, který byl na hřišti jen několik minut. Využil krásné přihrávky od Hagendorfra a s přehledem poslal míč podél vyběhnutého gólmana hostí.

Řekli po utkání:

Samek Milan trenér

V dnešním utkání jsme nezachytili úvod zápasu, kdy hosté byli lepším týmem. Po druhé brance to s námi nevypadalo moc dobře. Jenže kluci dokázali, že mají dost morálně volných vlastností a těžké utkání dokázali do poločasu vyrovnat a ve druhé půli dokonce otočit.  Nezbývá mi nic jiného než tento tým opět pochválit za předvedený výkon. Navíc je velkou výhodou, že tento tým má i velmi kvalitní náhradníky což se dnes opět projevilo.   

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři