20. kolo - Jaroslavice - IE Znojmo - 5:4

Jaroslavice - IE Znojmo   5-4   (5-1), góly - Samek, Hanzal, Mossmer, Dufek.

Sestava - Drmota- Reindl, Ocelák, Kir, Moosmer - Dufek, Martínek, Samek, Chlubna - Kafka, Sovjak.

Střídání (Šperl,  Hanzal Petr).

Ve 20. kole nás los zavedl na hřiště Jaroslavic. Tým který byl bod před námi. Naši mladíci začali utkání velice aktivně a v prvních 10 minutách jsme si vytvořili tři velmi slibné šance,ale koncovka je v poslední době naše velká slabina.Navíc trenér Samek je nucen, už ve 12 minutě střídat indisponovaného útočníka Kafku Domácí tak trestali naši střeleckou impotenci téměř smrtelně. První gól padl po nedorozumění gólmana s obranou 1:0. Za další dvě minuty to bylo už 2:0. O další minutu později opět po chybě v obraně 3:0. Do zápasu nás vrátil samostatný průnik Samka zakončený bombou pod břevno 3:1. Domácí nás trestají do poločasu ještě dvakrát a vykazují 100% bilanci v zakončení. Poločas končí hrozivě 5:1.

Hned ve 48. minutě posílá trenér Samek na hřiště Hanzala, který v minulých zápasech vždy těsně po svém střídání dá gól. I v tomto zápase svého trenéra nezklamal a několik málo minut po svém pobytu na hřišti odstartoval stíhací jízdu 5:2. O pár minut později kapitán Mossmer střelou z poza vápna snižuje na 5:3. Když pak záložník Dufek upravuje na 5:4,vypadá to s domácími velice špatně do konce zápasu chybí 20 minut a  naši kluci na hřišti dominují. Domácí nevědí kam dřív skočit.  Držíme míč častěji na kopačkách, daleko lépe kombinujeme a jasně svého soupeře přehráváme. Další nebezpečné závary se štěstím odvrací domácí obrana. Až do konce zápasu se scénář nemění. Náš závěrečný tlak, ale vychází naprázdno a boj o třetí příčku se nám tak o dost vzdálil.

Milan Samek trenér

Dnešní utkání jsme si prohráli sami. V prvním poločase nás domácí vyučili v produktivitě po našich chybách. Po pravdě řečeno  jsem ani nečekal, že se ještě vrátíme do utkání,ale kluci mě příjemně překvapili. Na druhou stranu by to bylo už třetí utkání na jaře, které bychom otočili a to už nám asi nebylo souzeno.