22. kolo - Štítary - IE Znojmo - 1:4

Šťítary - IE Znojmo 1:4 (1:0), góly: Chlubna 2x, Mossmer, Kafka.

Sestava: Drmota - Ocelák, Kir, Moosmer, Dufek - Martínek, Samek, Hagendorfer, Chlubna - Kafka, Sovjak.

Střídání - Šperl, Soukup.

Ve 22 kole jsme zajížděli na poslední tým tabulky.K utkání se nedostavil hlavní sudí a tak zápas odřídil jeden z domácích funkcionářů. Od první minuty jsme měli územní převahu. Ovšem na kopačkách našich kluků bylo hodně nepřesností. Domácí hrozili pouze brejky do naší otevřené obrany. V první půli jsme měli několik slibných šancí na skórování. Největší měl z našich Hagendorfer,kterého vychytal domácí obránce. Další šance Chlubny už byla skoro v brance,ale domácí bek vykopl míč těsně před brankovou čarou. Do kabin jsme přesto odcházeli za nepříznivého stavu 1-0 když domácí využili naši chyby v obraně.

Do druhé půle zůstal v šatně Sovjak a na jeho místo přišel Šperl. Druhá půle byla zcela v režii našeho týmu. Ovšem vyrovnání jsme se dočkali až kolem 20. minuty, kdy po akci Samka vyrovnal Chlubna. Do vedení nás poslal hlavou kapitán Mossmer, pak už bylo jen otázkou skóre kolik utkání skončí. Následně se trefil Kafka a v závěru utkání ještě jednou Chlubna.

Milan Samek trenér

Dneska to bylo hodně utrápené vítězství. Kluci hráli v první půli hodně nepřesně. Šance které jsme měli jsme nedokázali využít. Trápení pokračovalo ještě ve druhé půli,ale nakonec jsme utkání dovedli do vítězného konce. Pokud by jsme dnes hráli proti kvalitnějšímu soupeři nevím jestli by tento výkon stačil na tři body.