logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

21. kolo - IE Znojmo - Micmanice - 0:4

dsc02133 IE Znojmo – Micmanice 0:4 (0:1)

Sestava - Drmota - Ocelák, Kir, Moosmer, Dufek - Hanzal, Martínek, Samek, Chlubna - Šperl, Sovjak.

Střídání - Reindl, Kafka, Soukup.

V tomto kole přivítali naši mladíci na svém hřišti třetí tým tabulky Micmanice.  Trenér Samek se musel obejít bez Hagendorfra a zraněného Kafky, který zůstal jen na lavičce náhradníků.  Naši klaci byli hned od ůvodního hvizdu aktivním týmem a měli daleko více míč na svých kopačkách. Předvedli jsme několik pěkných akcí,které však končili před hostujícím vápnem  Hosté byli velmi nebezpeční v útoku,ale naše obrana fungoval na výbornou. Jedinou větší chybu naší obrany hosté proměnili. Do kabin se odcházelo za stavu 0-1.
Trenér Samek v prvních 10 minutách druhé půle poslal postupně na hřiště všechny své náhradníky. Ve druhé půli jsme měli několik příležitostí na vyrovnání. Do jedné z nich se dostal velmi dobře hrající,který dělal velké starosti micmanické obraně Samek,ale jeho průnik a následný pokus skončil jen těsně vedle tyče. Další jeho střela z trestného kopu nadělala velké starosti hostujícímu gólmanovi. Hosté v posledních 20 minutách dokonale zužitkovali trestné kopy, ukázali v čem je jejich síla a nadělili našim mladíkům tři góly.
Řekli po utkání

Samek Milan trenér:

Dnešní čtyřgólová porážka je podle mého názoru velmi krutá. Ten kdo utkání viděl se mnou musí souhlasit. V prvním poločase jsme svého soupeře v poli jasně přehrávali,ale všechny naše akce končili na dobře organizované obraně hostí. Ve druhé půli jsme měli dvě dobré šance na vyrovnání. Bohužel jsme inkasovali a závěr utkání jsme už nebyli schopni utkání zvrátit. Hosté proměnili vše co šlo a proto dnes vyhráli.

dsc02133.jpgdsc02134.jpgdsc02139.jpg

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

9. červen 2023

Naši sponzoři

Reklamní blok